Mobil

1 Milyon $’lık Auto Chess Turnuvası İçin Geri Sayım Başladı

Dünya’nın en saygın oyun platformlarından biri olan Auto Chess Hearthstone turnuvası için geri sayım başladı. Büyük turnuva için şimdilik en büyük aday oyunu, Hearthstone oldu. Hem satranç zekasına sahip ve bu yönde güçlü olduğunu düşünen hem de ipuçları ve görevleri tamamlayarak daha zevkli bir oyun stratejisi uygulamayı amaçlayan herkes, bu mükemmel turnuvaya katılmayı dört gözle bekliyor.

Twitch Üzerinden Hearthstone Turnuva Başvurusu Yapılabiliyor!

Oyun için Japonya Tokyo’da final müsabakaları düzenlenmesi bekleniyor. Buna göre 1 milyon dolarlık büyük ödülle birlikte küçük ödüller de yer alacak. Herathstone oyunu üzerinden oyuncular kozlarını paylaşacak. Bir sonraki oyunun ne olacağı ise şimdiden bilinmiyor ama açıklanır açıklanmaz, ilk olarak kozmikoyun takipçileri öğrenecek.

Oyunda satranç üzerine kurgulanmış ama daha mükemmel bir gerçek oyunculu mod denenmiş durumda. Yani sadece klasik satranç oynamayacaksınız. Farklı görevler, oyun kartları, tuzaklar, güçlü öğeler, skriller ve çok daha fazlası bu oyunda ve bu turnuvada sizleri bekliyor olacak.

Oyun Mobil Platform Üzerinden Oynanacak

Aslında bu turnuva birçok ilkinde gerçekleşeceği bir turnuva deneyimi sunmayı amaçlıyor. Buna göre büyük ekran mobil aygıtlarda oyunu oynayacaksınız. Aynı zamanda tepenizde büyükçe bir de kamera olacak. Tüm jest ve mimikleriniz anlık olarak ekrana yansıtılabilecek. Büyük ödülün sahibi olabilmek için dikkatinizi kaybetmemeniz ve konsantrenizi bozmamanız gerekiyor.

Oyunda 1. olan büyük ödül olan 1 milyon doları kazanacak ve aynı zamanda 1 yıllık Switch platformu üzerindeki tüm oyunlara ücretsiz olarak ulaşabilecek. 2 ve 3.ler için ise teselli ödülleri verilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı