Haberler

4 Kamerası Bulunan Oppo Reno 2’den Satış Tarihi Açıklaması

Oppo markası Çin kökenli bir firma olmasından dolayı tüm satış işlemleri için ilk olarak Çin seçiliyor. 2 olarak adlandırılan yeni model için ise tanıtım yapılmasının ardından Çin sınırlarında satışa başlandı. Diğer ülkelerde ne zaman satışa sunulacağı sorusuna ise bir süredir cevap aranıyordu. Telefon Londra’da yapılan bir tanıtım sırasında diğer pazarlar için de ön görülen satış tarihinin ne olduğu sorusuna cevap verdi. Kamera tasarımı ile oldukça fazla ilgi çeken modelin Avrupa içindeki satışının 16 Ekim gibi başlaması bekleniyor.

Kamera Tasarımının İlginçliği

Geçen hafta içinde Çin’de tanıtımı yapılan modelin daha önceki modellerden son derece farklı bir tasarıma sahip olması ilgilerin model üzerinde toplanmasına neden olmuştu. Açılır kapanır tarzdaki kamera modeli ve ön kamerası ile ilgi çeken model oldukça fazla merak edilir bir hal almıştı. Türkiye’ye de getirilen tanıtım modeli 4 adet kamerası olması nedeniyle ilgililer tarafından incelenmeye başlanmıştı.

Çin Dışına Açılma

Çin de satışa sunulan modelin ne zaman başka pazarlarda da satışa sunulacağı sorusunun cevabını henüz kimse bilmiyordu. Londra’da bir tanıtım sırasında sorulan soruya cevap olarak firmadan cevap geldi. Çin dışında ilk olarak Avrupa’ya gönderilmesi beklenen model için satış tarihi ise 16 Ekim olarak netleşti. Cihazın farklı ve başarılı özellikleri olduğu bilinmesine karşılık tam anlamıyla her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamayacağı biliniyor.

Özellikler

Her seferinde tasarım konusunda bir önceki modele benzeyen modeller üretilmesi şirketin en büyük amaçlarından bir tanesi olarak açıklanıyor. Yüzgeç tasarım model seçiliyor. Çerçevesi olmadan ekran kullanımı sağlıyor. Snapdragon 730 adı verilen bir işletim sistemi bulunuyor. 8, 128 ve 256 GB depolama alanı ile isteğe göre seçim yapma şansı da tanıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla