5 Adet Arka Kameralı Telefon!

Son zamanlarda kendi adını duyuran Xiaomi, sürekli yeni yeni özellikler eklemeye ve adını sürekli farklı yollarla duyurmaya devam ediyor.

5 Adet Arka Kameralı Telefon!

 

Son zamanlarda kendi adını duyuran Xiaomi, sürekli yeni yeni özellikler eklemeye ve adını sürekli farklı yollarla duyurmaya devam ediyor. Xiaomi, oldukça yenilikçi ve sıra dışı özellikleri ile oldukça farklı bir tasarıma ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Yeni telefonunda 5 adet arka kamera kullanarak bir değişimin öncesi olmaya hazırlanıyor.

 

5 adet arka kamera kullanarak yeni bir telefon üretmeyi hedefleyen Xiaomi, yeni telefonunu geliştirmekte kalmayıp çok farklı tasarım ile piyasaya çıkmayı planlıyor. Son gelen bilgilere göre bu firma oldukça farklı yeni nesil bir telefon ile birçok kişinin gönlünü önceki telefonlarıyla kazandığı gibi bu telefonla kullanıcıları yeniden kendine çekme niyetinde olduğu apaçık ortada. 5 adet lens kullanarak profesyonel kameraların seviyesine ulaşmayı hedefleyen bu telefon ile amaç ultra net kareler elde etmek.

 

Günümüzde birçok telefon firmasının çift arka kamera kullandığını biliyoruz. Xiaomi artık çift arka kamera kullanmayı bırakıp direk 5 adet lens kullanarak piyasayı direk değiştirmeyi hedeflemektedir. İddialara göre pek çok amiral telefon firmaları bunun üzerinde çalışmaya başlamış bile. Bu lens ile oldukça farklı özellikler ekleneceğini şimdiden söyleyebiliriz. Çift kamera ile arka planı bulanıklaştırabildiğimiz, zoom yapma oranının arttırılma yapabildiğimiz ve geniş açılı kameralar ile oldukça güzel fotoğraflar çekebildiğimizi düşünecek olursak 5 lensli arka kamera ile çok daha farklı özellikler ile fotoğraf çekebileceğiz.

 

Özellikler hakkında net bilgi yok.

Xiaomi henüz bir bilgi paylaşmadığı için 5 lensli arka kameranın özelliklerini tam olarak bilemiyoruz. Bu nedenle yeni bilgileri beklemedeyiz. Yeni bilgiler geldiği zaman makaleyi güncelleyerek sizleri haber vereceğiz. Tahminlere göre cihazın oldukça yüksek kalitede fotoğraf ve video çekme özellikleri olacağı düşünülmektedir. Bunun dışında farklı geniş açıları ile çekim yapabileceğimizi düşünebiliriz

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı