A101, Samsung Galaxy A10 Akıllı Telefonu Satacak

A101, Samsung Galaxy A10 modelinin satışlarına başlıyor. Satış fiyatı ve telefonun özellikleri.

Marketlerde satılan akıllı telefonlara sürekli yeni örnekler ekleniyor. Bu alanda BİM ve A101, sürekli yeni bir akıllı telefon modelini biraz daha uygun bir satış fiyatıyla piyasaya sürüyor. Artık alıştığımız durum için son haber A101 tarafından geldi.

Yeni yayınlanan A101 Aktüel ekiyle beraber merkez zincirinin satışa çıkaracağı yeni akıllı telefon modeli de belli olmuş oldu. Bu kez Samsung Galaxy A10 akıllı telefonlarının satışa sunulduğunu görmek mümkün olacak.

Samsung Galaxy A10 Fiyatı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonların satış fiyatının oldukça uygun bir aralıkta olacağını ekleyelim. Telefon için açıklanan rakam 1.199 TL olarak belirlendi. Sınırlı stokla satılacak olan Samsung Galaxy A10 için satışlar ise 24 Ekim tarihinde yapılacak.

Satış tarihi ve telefonun fiyatından sonra, teknik özellikler konusunda da ufak tefek bilgiler paylaşalım. Giriş seviyesi akıllı telefon Samsung Galaxy A10 modelinde, 6.2 inç ekran bulunuyor. İşlemci kısmında ise Samsung’un Exynos 7884 işlemcilerinin kullanıldığını ve 2 GB RAM miktarına yer verildiğini görüyoruz.

Samsung Galaxy A10

13 MP tek arka kamerası ve 5 MP değerinde ön kamerası da bulunan akıllı telefonun, Android 9 işletim sistemi ile kutudan çıktığını ekleyelim. Giriş seviyesi için ideal özelliklere sahip olan model için son detayımız da 3400 mAh değerinde bataryalar olacak.

24 Ekim’de başlayacak satışlar stoklarla sınırlı. Bu nedenle A101 marketlerden telefonu almak istiyorsanız, elinizi biraz çabuk tutmanız gerekecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı