Mobil

Acer Planet 9 Platformu Duyuruldu

Dünya genelinde markalaşmış yapısıyla donanım ve bilgisayar üretimi sektöründe söz sahibi olan markalardan birisi olan Acer, espor sektörüne özel projeleriyle harika bir sistem geliştirmeye çalışıyor.

Planet9 ismiyle duyurulan yeni haberleşme platformu sayesinde oyuncular artık, kendileri müsabaka ve turnuvalar düzenleyebilecek ve takımlarını kurabilecekler. Acer Planet9 platformu duyurulduktan sonra, oyun dünyasının bilinen isimlerini dahi ayrı bir heyecan sardı.

Acer Planet9 Platformu Espor Sorunlarına Çözüm Getirecek

Platformun bir bakıma takımların soyunma odası gibi olacağı, takımdaki iletişimin çok daha hızlı ve rahat sağlanacağı bilgisi oyun haberleri arasında yer alıyor. Genel anlamda bakıldığında, Kozmik Oyun editörlerimizin de duyuru sonrası beklentileri bu yönde oldu. Platformun en önemli özelliklerinden birisinin de, kendine güveni olanın platformun sunduğu birçok kolaylık sayesinde adeta profesyonel bir esporcu olmasına imkân tanımasıdır.

Acer Planet9 Espor Genel Özellikleri

  • Oyunculara hızlı bir şekilde takım kurma imkânı veriliyor
  • Antrenman düzenlenebiliyor
  • Sponsorlu ve sponsorsuz turnuva ve müsabakaların yanı sıra, gerek ödüllü ve gerekse ödülsüz müsabaka ve turnuvalar düzenlenebilecek
  • Youtube ve Twitch gibi mecralarda, canlı yayın özellikleri
  • Koç ve takım içi yönetim rollerinin atanması yapılabilecek

Platform henüz açık beta olarak yayınlanmadığı için, firma tarafından verilen bilgilerden daha fazlasına sahip olamıyoruz. Yakın zamanda açık beta sürümünün yayınlanmasının ardından, Planet9 hakkında, çok daha detaylı bilgilere sahip olmamız mümkün olacaktır. Kozmik Oyun olarak platformla ilgili yeni açıklamalar geldikçe, bunları en hızlı şekilde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı