Mobil

Apple Arcade Oyun Abonelik Sistemi Birçok Farklı Oyun Barındıracak!

Apple Arcade servisin açılmasıyla birlikte gün geçtikçe daha net sonuçlar karşımıza çıkıyor. Farklı Oyunlar barındıracak olan servisin bazı oyunları ortaya çıktı.

Apple Arcade için yaptığı tanıtım toplantısı ile üyelik fiyatları gibi birçok detayı paylaşmıştı. Fakat hangi oyunların yer alacağına dair bir açıklama gerçekleştirilmemişti. Son yapılan video paylaşımı ile hangi oyunların bu sistemde yer alacağı az çok belli oldu. Videoda 100 farklı oyuna yer veren Apple, müşterilerine her ay için 1 yeni oyun sözü de verdi. Buna göre uygulamaya 5 dolara abone olacak kişi her ay bir yeni oyuna ve mevcutta olan 100’den fazla oyuna erişim sağlayabilecek. Farklı türdeki eğlenceli oyunlar insanların ilgisini çekecek gibi duruyor. Yakın zamanda üyelikleri almaya başlayacak olan sistem 1 aylık ücretsiz deneme sürümü de veriyor.

Tanıtım Videosunda Yer Alan Oyunlar

Tanıtım videosunda geçen oyunlardan ilki Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm oldu. FPS kategorisinde yer alan oyunun birçok takipçisi var. Apple sistemine gelecek olan oyunun popülerliği de artacak gibi duruyor. Towaga: Among Shadows, ise ikinci görüntülenen oyun oldu. Videoda sırasıyla Mosaic, Manifold Garden, Lifeslide oyunları da yer aldı. Tüm bu oyunlara aile boyu erişim sadece 5 dolar olacak. Türkiye karşılığı 30 TL’lik bir ücrete onlarca oyuna erişim sağlanabilecek. Ayrıca üyelikler aile üyeliği olacağı için bir hesapla 5-6 kişi aynı anda oyun oynayabilecek. Tüm bu avantajları sayesinde Apple Arcade sisteminin birçok kişi tarafından tercih edilmesi bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı