Haberler

Asus Rog Phone 2 Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

Asus Rog Phone 2 modelinin tanıtımı için tarih ortaya çıktı. Asus Rog Phone 2 ne zaman tanıtılıyor?

Yeni akıllı telefon modelleriyle iddiasını konuşturmaya başlayan Asus, son olarak Zenfone 6 modellerini tanıtmış ve flip kamera sistemine geçiş yapmıştı. Markanın yeni amiral gemisi akıllı telefon modelinden sonra şimdi ise oyun telefonları için çalışmalarını hızlandırdığı ortaya çıktı. Bu kez Asus Rog Phone 2 modeli yolda.

Geçtiğimiz yıllarda tanıtımı yapılan ilk oyun telefonunun devamı niteliğinde olacak olan Asus Rog Phone 2 akıllı telefonlarının ne zaman tanıtılacağı konusunda da detaylar ortaya çıktı.

Marka tarafından paylaşılan afiş görselleriyle beraber telefonların ne zaman tanıtılacağı da resmiyet kazanmış oldu.

Asus Rog Phone 2 Ne Zaman Geliyor?

Afiş görsellerine baktığımız zaman yeni modelin 23 Temmuz tarihinde tanıtıma çıkacağını görüyoruz. Telefonun ilk seriden farklı olarak ekran özellikleri ve ekran yenileme hızıyla öne çıkması bekleniyor.

Ekran yenileme hızının 120 Hz gibi oldukça iddialı bir değer olması ve ekran panellerinin de Super AMOLED olması beklentisi var.

Bunun dışında amiral gemisi modellerinde yer alan işlemcileri ve fark yaratan bir soğutma sistemi olmasını beklediğimiz akıllı telefonun Snapdragon 855 serisinden güç aldığını göreceğiz.

Asus Rog Phone 2

23 Temmuz tanıtımından sonra tüm detaylarının ortaya çıkması beklenen Asus Rog Phone 2 serisi için bir de sürpriz haber verelim.

Telefonların afiş görsellerinde Tencent Games logosu da yer alıyor. Bu demek oluyor ki yeni akıllı telefonlarda Tencent imzasını da görmek mümkün olabilir.

PUBG için özel olarak yapılan geliştirmelerin de gündeme gelmesini bekleyebiliriz. Detaylar için bir süre daha beklemek gerekiyor. Asus Rog Phone 2 tanıtıldığı zaman sitemizde özellikleri değerlendireceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı