Asus Yeni Oyuncu Monitörü Karşınızda

Asus Yeni Oyuncu Monitörü: CG32UQ ile ilgili detayları bu yazımızda sizler için derledik.

Konsol oyuncu monitöründe güçlü aktörlerden olan ASUS, yeni bir cihazı görücüye çıkardı. 31.5 inç’lik harika bir ekran büyüklüğüne sahip monitörün, 4K yani 3840 x 2160 çözünürlüğe sahip olması ve bu çözünürlüğü desteklemesi harika bir haber. Aynı zamanda Nintendo Switch ile birlikte yeni nesil Xbox One X ve PS4 Pro ile de uyumlu olması, bu monitörün ne kadar güçlü bir cihaz olduğunu gösteriyor. Dilerseniz Asus yeni oyuncu monitörünün diğer özelliklerine bir göz atalım!

Asus Yeni Oyuncu Monitörü: CG32UQ

CG32UQ, harika arayüzü ve mükemmel konfigürasyonları ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda cihazın HDR desteği olduğunu da hatırlatmak gerekir. Renk performansı açısından güçlü kontrast ve çözünürlüğe sahip olan monitörün, DisplayHDR 600 sertifikası ile geldiğini belirtmek gerekir.

Asus’un bu yeni monitörünün özellikle konsol oyuncuları için üretildiğini söylemek gerekir. Yani evet PC oyuncuları için de tercih edilebilir ama genel olarak konsol oyun severlerin tercih ettiği platformlara hitap ediyor bu monitör. İşlemci olarak AMD Radeon FreeSync kullanılan cihazda, GameFast teknolojisi denenmiş ve harika sonuç alınmıştır. Buna göre dilediğiniz zaman konsol oyunu oynamak için HDMI bağlantısı üzerinden girişleri yaparak hemen oyuna giriş yapabilir ve harika oyun içi hız ve güçlü grafiklerle destekli bu monitör sayesinde, en güçlü oyunları dahi mükemmel bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, monitörü bağlayabileceğiniz ve 4K yani 3840 x 2160 çözünürlüğü destekleyen bir HDMI girişi.

USB 3.0 girişi İle Çevre Birimlerini Şarj Edin

Cihazda aynı zamanda USB 3.0 girişi de bulunmakta ve bu giriş sayesinde dilediğiniz USB girişi destekli cihazınızı tanıtabilir ve şarj edebilirsiniz. Hızlı şarj desteğini sunan bu harika özelliği sayesinde, hem oyun oynayabilecek hem de oyun kollarının şarjlarının bitmesi gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı