Mobil

Batman’s Lego ve Arkham Trilogies 1 Hafta Ücretsiz

21 Eylül, Batman karakterinin 80. yıldönümünü ve bu kahramanın yaratıcı olan Warner Brothers, hem Lego Batman’ı hem de Batman Arkham oyununu devam etmekte olan Bat Kutlamaları’nın bir parçası olarak Epic Games Store’da ücretsiz olarak oyun severlerle buluşturuyor. Her iki Bat serisi de 26 Eylül’e kadar Epic’in mağazası üzerinden PC için ücretsiz olarak indirilebilir. Yani, Batman’s Lego ve Arkham Trilogies 1 Hafta Ücretsiz olarak sizlere sunuluyor fakat acele etmeniz gerekecek. Çünkü bu süre, 28 Eylül’de bitecek!

Batman Arkham da Ücretsiz Olarak Sunulacak

Batman Arkham Koleksiyonu paketinde yer alan üç oyun, geliştirici Rocksteady Studios’un sunduğu; Arkham Asylum, Arkham City ve Arkham Knight da, bu mükemmel kutlamaya atfen Epic’ten ücretsiz olarak indirilebilecek. Lego Batman serisi oyunlarından olan DC Süper Kahramanlar ile birlikte Beyond Gotham’ı da indirebileceksiniz. Bunlarla birlikte, Batman serisinin diğer tüm oyunlar da Epic’in platformu boyunca devam eden haftalık ücretsiz oyun tekliflerinin bir parçası olarak sizlere sunulacak. Bu hafta için Conarium, The End is Nigh ve Abzu da ücretsiz olarak sunulmayı beklerken, gelecek hafta, mevcut ücretsiz oyunlar arasına ise David O’Reilly’s Everything ve Metro 2033 Redux da eklendi. Bunların hepsini kozmikoyun ailesi olarak sizlere haber vereceğiz.

21 Eylül-28 Eylül Tarihleri Arasında İndirebilirsiniz

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunların tarihlerini tekrar hatırlatmakta fayda var. Epic Game üzerinden Batman serisi 3 oyunu ve Arkham serisinin tüm oyunlarını ücretsiz indirebilirsiniz. İndirme işlemlerini bilmiyorsanız, lütfen aşağıdaki yorum kısmından yardım isteyiniz. Aynı zamanda diğer oyunlarla ilgili yorumlarınızı da bizimle paylaşabilirsiniz. Gelecek hafta için de Epic tarafından ücretsiz olarak sunulacak olan David O’Reilly’s Everything oyununu özellikle sizlere tavsiye etmek isteriz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı