BİM Huawei Y5 Satışlarına Başlıyor

BİM, Huawei Y5 akıllı telefon satışlarına başlıyor.

Market zincirlerinin akıllı telefonları satışa çıkarmaya başladığını görüyoruz. Sürekli yeni bir model satışa sunuluyor ve piyasadaki fiyatların daha altında satışların gerçekleştiğini görüyoruz. Bu noktada ilk dikkat çeken ise BİM.

Neredeyse her hafta farklı bir akıllı telefon modelinin satışını gerçekleştiren market zinciri son olarak Huawei Y5 akıllı telefonlarını satacak. Kısa süre önce yayınlanan BİM aktüel ekinde ortaya çıkan satışların bu hafta başlayacağını belirterek detaylardan söz edelim.

Huawei Y5 Fiyatı Nasıl?

BİM Aktüel ekinde ortaya çıkan akıllı telefonların satış fiyatı ise 899 TL olacak. 1 Kasım ile 7 Kasım arasında yapılacak olan akıllı telefonların Huawei garantisi ile sunulacağını ve satışların stoklarla sınırlı olacağını da ekleyelim.

Merak edenler için telefonun teknik özelliklerinden de söz edelim. Buna göre yeni akıllı telefonlar 5.45 inçlik bir ekranla geliyor. Telefonun 5.45 inçlik ekranında 18:9 en boy oranı sunuluyor. İşlemci kısmında ise 4 çekirdekli 1,5 GHz hızında çalışan bir seriye yer veriliyor.

Huawei Y5

Giriş seviyesi akıllı telefon modelinde sunulan RAM bellek miktarı ise 2 GB. 8 MP arka kamera ve 5 MP değerinde de ön kamerası bulunan akıllı telefonların batarya kısmında ise 3020 mAh değerinde bir bataryaya sahip olduğunu ekleyelim. Android 8.1 ile kutudan çıkan Huawei Y5 akıllı telefonların dahili depolama alanı ise 16 GB.

Bu özelliklerle giriş seviyesi bir akıllı telefonu yansıtan serinin stoklarının sınırlı olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı