BİM Yakın Bir Zamanda Uygun Fiyata Xiamoi Redmi Go Satacak

Bim 27 Eylülden itibaren Xiamoi Redmi Go satacak. Bime gelecek bu cihaz hakkında teknik bilgilere yer verildi. Ayrıca cihazın piyasa fiyatı, bim fiyatı gibi detaylara da yer verildi. Buna ek olarak gelecek diğer teknolojik cihazlardan ve özelliklerinden de bahsedildi.

BİM, Xiamoi Redmi Go modelini uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. Her hafta aktüel ürün kategorisinde farklı ürünler getiren BİM, giriş seviyesinde bir donanıma sahip bu cihazı piyasanın altında fiyatlara kullanıcısına sunmaya hazırlanıyor. 27 Eylül 2019 ile 3 Ekim 2019 tarihleri arasında Türkiye geneli BİM şubelerinde bulunabilecek olan cihazın özellikleri android giriş telefonlarına göre oldukça iyi sayılabilir. Fiyat performans ürünü olan bu cihazın fiyatı BİM sayesinde daha da alt seviyelere inecek. Piyasada yer alan fiyatlara göre daha uygun olan cihaz kullanıcıların ilgisini çekecek gibi duruyor. Telefona ek olarak taşınabilir şarj aleti, kablosuz kulaklık gibi ürünler de bu tarihler arasında BİM tarafından satışa sunulacak.

Xiamoi Redmi Go Teknik Özellikleri Ve Piyasa Fiyatı

Xiamoi Redmi Go model cihazda birçok farklı özellik ve donanım bulunuyor. İlk olarak ekranı incelendiğin 5 inçlik yeterli büyüklükte bir ekrana sahip olduğu göze çarpıyor. Bu ekran HD+ 1280*720 piksel özelliklerine de sahiptir. Buna ek olarak 1 GB ram, 8 GB dâhili depolama alanı telefon ile sunulan özellikler arasında yer alıyor. Android 8.1 Oreo ile gelecek olan cihaz ilerleyen dönemlerde de güncelleme alabilir. Çabuk biten şarj durumundan sıkılanlar içinse 3000 mAh batarya yeterli olacaktır. Bu teknik özelliklere sahip cihazın BİM üzerinde satış fiyatı 599 TL olacak. Piyasada 700 TL civarı fiyatlara satılan telefona BİM üzerinden daha uyguna ulaşılabilecek.

Farklı Birçok Teknolojik Ürün De Yer Alacak

Xiamoi Redmi Go model cihaza ek olarak farklı teknolojik ürünler de aktüel katalogda yer alıyor. Philips marka taşınabilir şarj aleti sadece 60 TL’den satışa sunulacak. 10 000 mAh güce sahip olan bu taşınabilir şarj aleti ile telefonun modeline göre birkaç kez cihazınızı şarj edebilirsiniz. Ayrıca 40 TL gibi bir fiyata da kablosuz kulaklık aktüel kataloğunda yer alıyor. 10 metre çekim gücü, dâhili mikrofon ve 4 saat kesintisiz müzik çalma özelliği kablosuz kulaklık ile sunulan özellikler arasındadır. Tüm bu cihazlara belirtilen tarihler arasında BİM üzerinden ulaşabilirsiniz. .

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı