Haberler

Black Shark 2 Pro Tanıtım Tarihi Açıklandı

Black Shark 2 Pro tanıtım tarihi ortaya çıktı. Black Shark 2 Pro akıllı telefonları ne zaman geliyor? Yeni modelde nasıl özellikler bulunacak? İşte tüm bilinenler ve yeni detaylar.

Akıllı telefonlar için önemli sınıflardan biri olan oyuncu telefonları için sürekli yeni alternatifler gelmeye devam ediyor. Bu alanda iddialı firmalardan biri olan Xiaomi, yeni bir akıllı telefon modeli daha sunmaya hazırlanıyor. Markanın yeni akıllı telefonlarının Black Shark 2 Pro oyuncu serisi akıllı telefonlar olduğunu görmek mümkün olacak.

Yeni modelin çok daha gelişmiş bir sistemle ve daha iyi donanımla gelmesi bekleniyor. Ayrıca bu akıllı telefonlar için yeni bir soğutma sistemi de gündemde. İçerisinde yer alacak olan teknolojileri kadar yeni model için merak edilen bir başka kısım ise akıllı telefonların ne zaman tanıtıma çıkacağı. Bu noktada Black Shark 2 Pro modelinin tanıtım tarihinin bir poster görseliyle beraber geldiğini belirtelim.

Black Shark 2 Pro Tanıtımı Ne Zaman?

Paylaşılan afiş görsellerine bakıldığında bu modelin 30 Temmuz tarihinde geleceği görülüyor. 30 Temmuz itibariyle yeni akıllı telefonların tanıtıma çıktığını görmek mümkün olacak ancak kesin olarak tanıtım tarihi belli değil. Yani doğrudan marka tarafından yapılmış kesin bir açıklama olmadığını belirtelim.

Afiş görsellerinde yer alan bilgilere göre 30 Temmuz tarihinde tanıtılacak olan yeni akıllı telefonların içerisinde Snapdragon 855 Plus işlemcileri yer alacak. Yenilenmiş olan işlemcilerin hız konusunda da fark yaratması bekleniyor.

Black Shark 2 Pro

Ayrıca bu modelin fiyat kısmında da rakipleriyle mücadele edebilecek seviyede olması beklentisi var. En azından şimdilik bu yönde bir eğilim söz konusu. Tanıtımın hemen öncesinde bir başka oyuncu telefonu Asus Rog Phone 2 modeli de görücüye çıkacak.

Böyle düşünüldüğü zaman, yeni bir rekabetin ortaya çıkacağı kesin. Özellikle fiyat konusunda bir çekişme durumu söz konusu olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı