Borderlands Filmi Yolda

Borderlands oyunu için yeni bir haber var. Bu kez Borderlands oyununu sinema perdelerinde görmek mümkün olacak?

Oyun dünyasının en iddialı yapımlarından biri olan Borderlands, şu sıralar sürekli olarak ücretsiz oyun kampanyalarıyla gündeme geliyor. Bir yandan yeni oyunu için çalışmaları devam eden yapımın bir yandan ise eski oyunları için ücretsiz paketler sunulmaya başlandı.

Borderlands 3 oyununu beklediğimiz günlerde, beklenmedik bir haber de ortaya çıktı. Son gelen bilgilere göre oyuncuların bilgisayarlarını süsleyen yapım, şimdi de sinema perdelerini süsleyecek.

Borderlands Filmi Geliyor

Oyunun çok yakın bir zaman sonra filminin çekileceği ortaya çıktı. Gearbox tarafından yapılan açıklamalar sonrasında sadece filmin geleceği değil, filmin içerisinde yer alacak olan oyunlarında da netlik kazandığını belirtelim. Firma tarafından yapılan açıklamalara göre birçok ünlü ismi görmemiz mümkün olacak.

En çok dikkat çeken isim ise Claptrap’ı oynayacak olan isim olacak. Bu konuda da iddialı bir açıklama var. Gearbox Yaratıcı Yönetmeni Paul Sage tarafından paylaşılan bilgilere göre Claptrap için The Rock ismi düşünülüyor.

Borderlands

The Rock lakabına sahip olan ünlü oyuncu Dwayne ile anlaşılması beklenen yapımda daha birçok ünlü ismin bulunması da bekleniyor. Tabii ki şu an için The Rock isminin de sadece düşünülen isim olarak karşımıza çıktığını belirtelim.

Henüz kesin olarak oyuncuyla anlaşılması durumu söz konusu değil. Bunun için yeni bir açıklama beklemek gerekiyor. Ayrıca ünlü oyuncunun gelen teklifi kabul edip etmemesi konusunda da kesin bilgiler yok. Bu arada Borderlands filminin hikayesi kısmında da oyuna sadık kalınacağını ekleyelim.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı