Oyun

Citadale – The Legends Trilogy Oyunu Ücretsiz Oldu

Citadale - The Legends Trilogy oyunu için ücretsiz paket sunuldu. Citadale - The Legends Trilogy ücretsiz versiyonu için neler yapmak gerekiyor? Oyunun ücretsiz versiyonunu satın alma konusunda kullanılacak olan yöntemler neler?

Oyun dünyasında her geçen gün yeni bir yapımın karşımıza çıktığını görüyoruz. Sürekli olarak yeni oyunlarla karşı karşıya kaldığımız oyun dünyasında en çok ilgi çeken yapımlar ise tabii ki herkes tarafından ulaşılabilen ücretsiz yapımlar. Kullanıcıların bir hayli ilgisini çeken ücretsiz yapımlara sürekli yenileri de eklenmeye devam ediyor. Son olarak Citadale – The Legends Trilogy oyununun ücretsiz kampanyası duyuruldu.

Aslında oyunun Steam üzerinden belli bir ücret karşılığında satışa çıkarıldığını biliyoruz. Bağımsız bir geliştirici tarafından sunulan bağımsız yapımın Steam satış fiyatı 18 TL olarak belirlenmiş durumda. Oyunun satış fiyatı bir yana, şu sıralar indiegala üzerinden Citadale – The Legends Trilogy yapımının ücretsiz olarak dağıtıldığını ekleyelim.

Citadale – The Legends Trilogy Ücretsiz

Yapımı ücretsiz olarak alabilmek için tek yapılması gereken ise indiegala üzerinden sayfayı kontrol etmek olacak. Oyunun dağıtımının yapıldığı sayfaya girmenizin ardından Login to add to your library sekmesinin altında yer alan Direct Dowload bağlantısını kullanarak oyunun dosyalarını indirmeniz mümkün.

Oyun dosyalarını indirdikten sonra yapmanız gereken işlemde yine basit işlemlerden bir tanesi. Dosyaları indirdikten sonra arşiv içerisinde dosyaları çıkarmanız ve oyunu başlatmanız yeterli olacaktır.

Yazımızı bitirmeden önce Citadale – The Legends Trilogy oyununun bağımsız bir platform oyunu olduğunu ve zombiler, yaratıklar, vampirler gibi canavarlara karşı hayatta kalmaya çalıştığınızı ekleyelim. Yani hayatta kalmaya çalıştığını, mücadele yönü yüksek bir platform oyunu sunulmuş durumda.

Ayrıca yapımı bir kere bu şekilde indirmenizin ardından oyunun tamamen sizin olduğunu ekleyelim. Sonrası için oyunu farklı cihazlarınıza yüklemeniz de mümkün.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı