Ducato Electric için Tarih Ortaya Çıktı

Ducato Electric araçları için beklenen çıkış tarihi ortaya çıktı. Ducato Electric serisi ne zaman geliyor? Yeni Ducato modelleri için motor seçenekleri belli mi?

Elektrikli otomobil teknolojileri için çalışmalar hızlanmaya başladı. Bu alanda sürekli yeni yatırımların öne çıktığını görmekteyiz. Son olarak Fiat tarafından yeni bir elektrikli araç teknolojisi üzerinde çalışmalar başladığı açıklanmıştı. Ducato Electric ismiyle gelecek ve Ducato serisini yeni nesle taşıyacak olan araçlar için tarih de belli oldu.

Ducato Electric Ne Zaman Geliyor?

Fiat için ilk seri üretim elektrikli araçları olması beklenen Ducato Electric, 2020 model Ducato modeline geçiş yapılmasından sonra satışa çıkacak. Yani önümüzdeki sene gelecek olan modellerde yeni araçları görmüş olacağız.

Serinin farklı seçeneklerle satışa sunulduğunu görmek mümkün olacak. Buna göre ilk araçta 2.3 litrelik bir motor ve 120 beygir güç sunulduğunu görmek mümkün olacak. Bu modelde 320 Nm tork sunulacağını da ekleyelim.

İkinci seçenek kısmında ise 2,3 litrelik bir motor ve 140 beygir güç sunulduğunu ayrıca tork miktarının da 350 Nm seviyesine çıkarıldığını görmek mümkün olacak. Son modelde ise 180 beygir güç üreten bir motor sunulduğunu ve 400 Nm tork sunulduğunu göreceğiz.

Ducato Electric

Yine bu motor seçeneklerinde ne çıkan bir başka detay ise şanzıman olacak. Yeni serilerde yer alan motor seçeneklerine ek olarak bu serilerde 9 ileri şanzıman sunulacağını da ekleyelim. 9 ileri şanzımanın da artısının büyük olması bekleniyor.

Son olarak yeni araçların 2019 yılının sonuna doğru ülkemizde satışa çıkacağını ekleyelim. Bu modellerin dışında Ducato Electric için ise 2020 yılını beklemek gerekiyor.

Firma tarafından yapılan açıklamaya göre bu modelin satışının 2020 yılının ikinci çeyreğinde yapılması bekleniyor. Fiyatlar için ise henüz bir açıklama yapılmış değil. Kısa süre sonra fiyat listelerinin belli olmasını bekliyoruz.   

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı