Mobil

EMUI 10 Public Beta Alan İlk Cihazlar Belli Oldu

EMUI 10 Public Beta sürümü sınırlı modeller için yayınlandı. İşte güncellemeyi alan ilk akıllı telefonlar.

Huawei yeni sistem güncellemesi olarak sunulacak olan EMUI 10 sürümü için dağıtıma başladı. Firmanın yeni işletim sisteminde ilk olarak geliştiriciler için beta sürümlerini yayınlandığını görmüştük. Geliştiriciler için yayınlanan beta sürümlerinin hemen sonrasında ise herkese açık EMUI 10 Public Beta sürümü için detaylar belli oldu.

EMUI 10 Public Beta Yayınlanmaya Başladı

İlk olarak Çin genelinde yayınlanan EMUI 10 Public Beta, belli sayıda cihaz için sunuldu. Tüm modeller için doğrudan herkese açık beta sürümü sunulmadı. Güncellemeyi alan ilk modeller ise Huawei Enjoy 9s, Huawei Maimang 7, Huawei Nova 4e, Huawei 20i ve Huawei Mamang 8 modelleri oldu.

EMUI 10 Public Beta

İsimlerinden de anlayabileceğiniz gibi söz konusu akıllı telefon modelleri Çin’e özel olarak satıla akıllı telefon modelleri. Şimdilik herkese açık beta sürümü de sadece Çin’e özel olarak gelecek. Sonrasında bu sürümün global pazarda da yayına açılması bekleniyor. Global sürümün ne zaman geleceği konusunda herhangi bir açıklama olmadığını da söylemek gerekiyor.

Ayrıca başka bir detaydan daha söz etmek gerekecek. Yayınlanan güncellemeler şu an için sınırlı akıllı telefonlara gelmiş olan güncellemeler. Zamanla güncellemelerin sayısının artması söz konusu olacak. Bu noktada özellikle amiral gemisi modelleri için yeni sürümlerin sunulması bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı