İnternet

En İyi Teknoloji Siteleri 2019

Teknoloji ürünlerinin her an yenilenmesi ve gelişmesi takip etme sürecini olumsuz etkilese de bazı özel teknoloji sitelerin var olması bu durumu kolaylaştırıyor. Güncel teknoloji haberlerinin verildiği teknolojik ürünlerin en iyi şekilde tanıtıldığı bu siteler herkes tarafından kolaylıkla takip edilebilir. Peki ama en iyi teknoloji siteleri hangileri diye merak ediyorsanız hemen bilgi verelim. İşte 2019’un en iyi teknoloji siteleri.

En İyi yabancı Teknoloji Siteleri

  •   TechCrunch.com
  Teknolojik ürünlerin en iyi şekilde tanıtıldığı ve teknoloji haberlerinin her an sitede güncel olarak verildiği bu sitede dilediğiniz gibi teknoloji ürünleri yeniliklerini takip edebilirsiniz. Bu site son teknoloji ürünlerinin incelenmesi konusunda en hızlı blog olduğu için bu hususta rakip tanımıyor.
  •   TheNextWeb.com
  İşletme, kültür ve tabi ki teknoloji alanlarında detaylı bilgi vererek günlük teknoloji hareketine ayak uyduran site birçok kişi tarafından takip ediliyor. Aylık yedi milyondan daha fazla ziyaretçi tarafından ziyaret edilen sayfa oldukça iddialı.
  • Wired.com
  En iyi teknoloji siteleri arasında 3, sırada yer alan Wired.comsitesi teknoloji haberlerini konu alan ve her gün belli saatlerde paylaşım yapan her an yenilenen ünlü bir site. “Son teknoloji ile üretilen telefon hangisi, hangi marka ürünlerinde yapay zekaya yer verdi” gibi sorulara cevap arayanlar gönül rahatlığıyla siteyi takip edebilir. Soruların cevabını bu site aracılığıyla alabilirler.
  •  Tech2.com
  Oyun cihazları, tablet, cep telefonu gibi ürünler hakkında detaylı bilgi sunan site sadece kısıtlı sayıda teknolojik ürünler için paylaşım yapmakta. Diğer sitelere oranla kapsamının daha dar olduğunu bilerek siteyi takip altına alabilirsiniz. Tablet, cep telefonu gibi ürünler hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız takip etmeniz gereken site Tech2.comoluyor.
  • *Gizmodo.com
  Teknoloji ürünler hakkında bilgi edinmenin yanı sıra rehber olan site hemen hemen her teknoloji hakkında doyurucu bilgi veriyor ve ürünler arasında farklılıklar benzerlikler belirterek kişinin rehberi oluyor. Rehber eşliğinde alınan ürünlerin daha sağlıklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Farklı bir site olan Gizmodo.combinlerce kişi tarafından takip ediliyor.
  Bu teknoloji sitelerinin en iyi teknoloji siteleri olduğunu bilmelisiniz. Bunlar dışında TheVerge.com,  DigitalTrends.comgibi sitelerde mevcut.

Türkiye’nin En İyi  Teknoloji Siteleri

Webrazzi.com
Donanımhaber.com
Webtekno.com
Shiftdelete.com
Teknoseyir.com
Teknogaste.com
Chiponline.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı