Trend

En İyi Türk Teknoloji Siteleri

Türkiye'nin en iyi teknoloji sitelerini sizler için derledik.

Teknoloji siteleri, sürekli gelişen ve hergün yeni haberleri takip etmek zorunda kalan zorlu ve meşakkatli sitelerdir. Takip edilmeye değer ve size katacağı şeyleri olan, daha doğrusu “Ben zamanımı buna mı ayırdım” diye hayıflanmayacağınız siteler olması çok önemlidir. Bunun için biz de size bunu düşündürtmeyecek ve kaliteli bilgi akışına sahip Türk teknoloji sitelerini tanıtmak istedik.

8 –  Teknoseyir.com

Kaliteli haber yayın ilkesini amaç edinmiş eşine ender rastlanan teknoloji sitelerinden biridir. Özellikle video yayınlarındaki sıcak kanlılık ve samimiyet Teknoseyir’in bu listede olmasını sağladı. Az ama kaliteli bir kitleye hitap ederek gerçek kalite kimliğini ortaya koymuştur.

7- DijitalRehberim.com

Dijital medya ve dijital pazarlama gibi alanlara son zamanlarda daha fazla eğilim gösterse de, teknolojik gelişmelere de değinen editöryel yönünden dolayı, listemizde olmayı hak eden bir web site. Teknolojinin son trendlerini ve teknolojik gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

6- Webhakim.com

Webhakim.com, son zamanların en popüler teknoloji ve yazılım sitelerinden biri olmaya başladı. Elbette blog kısmından hayatın her yönünü ilgilendiren başlıkları da bulabilirsiniz ama bilişim ve teknoloji kategorilerinde de sürekli yenilenen başlıkları takip ederek bu alandaki boşluğu kapatabilirsiniz.

5- ShiftDelete.net

Türkiye’de teknoloji siteleri diye sorulduğunda akla gelen birkaç önemli teknoloji sitesinden biri de muhakkak Shiftdelete olur. Kaliteli ve güvenilir yayıncılık politikası sayesinde, en güncel teknoloji haberlerini en hızlı bir şekilde servis eder.

4- Webrazzi.com

Teknolojiye biraz da magazinsel yaklaşan ve bunu bir yönü ile mükemmel bir şekilde sentezleyen Webrazzi.com, bu alanda olmayı ve bu listede gösterilmeyi hak ediyor. Son derece temel ilkelere sadık bir web site olan Webrazzi.com ile siz de daha mükemmel zaman geçirebilirsiniz.

3- chip.com.tr

Daha çok bilgisayar mühendisleri, bilişim uzmanları, yazılımcı ve diğer üst düzey teknoloji takipçilerinin takip ettiği chip.com.tr, güncel ve daha önce işlenmemiş konuları tüm berraklığı ile sunuyor.

2- webtekno.com

Teknoloji ve web dünyasını yakından takip etmek isteyenlere, hem teknoloji hem de diğer bilişim alanlarında önemli kazanımlar sağlıyor. Bu mükemmel hizmetinin yanı sıra son derece kullanışlı teması ile de kullanıcılarını cezbediyor.

1-Teknogaste.com

Teknoloji Dünya’sının nabzını tutan ve ziyaretçilerine en doğru, en güncel haberleri servis eden teknogaste.com, ilkeli yayın politikası ve güçlü editöryel kadrosu ile çok kısa zamanda, teknoloji, bilişim, bilim ve mobil gibi kategorilerde, en fazla takip edilen sitelerden biri olmuştur. Mükemmel arayüzü ve kullanıcı dostu teması ile gözü yormayan bu mükemmel web sitede, teknolojiye dair tüm ayrıntılara anında ve en doğru şekilde ulaşabilirsiniz. Parlayan Yıldız teknogaste.com size en iyisini sunmaya her zaman dikkat ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Shiftdelete amacını aşmış bir site artık reklam içinde reklam yapıyorlar artık orayı bıraktım. Webrazzi ve tekno seyir güzel siteler gerçekten işlerini yapıyorlar. Webtekno onlarda teknoloji dışında herşeyi yazıyorlar haber portalına döndü resmen. Chip güzel ancak bir türlü ısınamadım diğer 2 siteyi yeni gördüm. Teknogaste zaten burası kısacası hepside para kazanma üzerine kurulmuş siteler.

  2. Shiftdelete nin teknoloji alanında uzaktan yakından alakası yok tek bildikleri telefondan nemalanmak telefon şirketlerinden artık ne kadar alıyorlarsa artık öve öve bitiremiyorlar bu yüzden orası çöp site hala nasıl ayakta anlamıyorum sevilmiyorsun hakkı alkan

  3. Burada bildiğim 4 site var diğerlerini yeni gordum webtekno video konusunda pert yapmasına gerek yok video haberleri güzel ama shiftdelete telefonu dükkanı gibi tek bildikleri telefon ayrıca kiibirliler tekno seyir güzel chip de güzel Webrazzi oda para Avcısı etkinlik adinaparas somuruyorlar

  4. Hepside birbirinden farklı ama aynı amaca hitap eden teknoloji siteleri galiba ben bir tek shift** u takip ediyorum orası yıllardır aynı kalitede gidiyor bir tek netflix ile alakalı bir videoları vardı ona kızmıştım düblaj yaptıkları ortadaydı hakkı abi neden öyle birşey yaptı anlamadım.

  5. Hadi hepsini anladıkta dijital rehberim ve web hakim nedir ya bunları hayatımda ilk defa görüyorum bunlar haricinde diğerleri güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı