Oyun

Fireburst Oyun İnceleme

Blur ve NFS gibi yarış oyunlarına alışkınsanız Fireburst, hem sizi farklı bir macerayla hem de tanıdık bir oyun kurgusu ile karşı karşıya bırakabilir. Güçlü ve yetenekli yarışçı rakiplerinizle çok tehlikeli bir yarışa merhaba diyeceksiniz. Blur ve NFS’deki o çok sinirlendiğiniz rakiplerinize belki de özlemle bakacaksınız. Çünkü bu oyunda gerçekten de ateş, kan ve intikam adına herşeyi bulacaksınız. Yaralanan, elleri ve kolları kopan, kellesi uçan onlarca farklı yarışmacı ile belki de hem korku dolu hem de atraksiyonu bol bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Fireburst İle Güçlü Grafikler ve Harika Harita Seçenekleri

Belki de Fireburst’un en güçlü yanlarından biri de sizi de etkisi altına alacak harika grafikleri. Bununla birlikte dilediğiniz ülkede ve önemli yarış parkurlarında yarışabileceğiniz harita seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman haritayı değiştirebilir ve rakiplerinizi farklılaştırabilirsiniz.

Arkadaşlarınız İle Online Platform Üzerinden Oynayın!

Fireburst arkadaşlarınızla veya online olarak oynayabileceğiniz Multiplayer seçeneği sunar. Buradan dilerseniz 16 farklı kişiye kadar birlikte oynayabilirsiniz. Playstation üzerinden de 6 kişiye kadar keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile farklı kategorilerde farklı haritalarda oynayabilme keyfini çıkarabileceğiniz bu harika oyunda, dilerseniz turnuvalar da yapabilirsiniz.

Görevleri Tamamlayın Harika Ödülleri Kapın

Fireburst oyunu içerisinde farklı skill ve spelleri toplayabileceğiniz görevler sizleri bekliyor olacak. Onları kaçırmayın çünkü onlar oyunu daha da güzelleştiren ekipmanlar. Onları toplamak için sürat yapabilir ama dikkatli giderek atlamamanız gerekir. Aksi durumda rakipleriniz sizden daha avantajlı olabilir.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7 veya yenisi

İşlemci: 2.0 + GHz veya fazlası

Ram: 2 GB RAM ve üstü

Sabit Disk: 1600 MB en az

Ekran Kartı: Shader Model 3.0 destekli grafik kartı en düşük

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı