Mobil

Galaxy A70s için Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Galaxy A70s akıllı telefonları için yeni bir güncelleme kullanıma sunuldu. Yeni güncelleme neler sunacak?

Galaxy A serisi akıllı telefonlarını yeni modeller ile güncelleyen Samsung, bu serilere “S” takısı eklemiş ve akıllı telefon modellerini güncellemişti. Markanın yeni akıllı telefon modellerinde sunduğu performans da bu noktada beğeni toplamıştı. Güncellenen modellerle beraber satış rakamlarını arttırmak isteyen Samsung’un satışa sunduğu modellerden birisi de Galaxy A70s akıllı telefonları olmuştu. Donanım özellikleri beğeni toplayan serinin şimdi ise güncellemeleri gündemde.

Galaxy A70s Güncellemesi Yayınlandı

Bu kez markanın yeni bir sistem güncellemesi sunduğunu gördük. 315 MB dosya boyutuna sahip olan yeni güncellemenin önemli yenilikleri de söz konusu. Güncellemenin ilk yeniliği USB C kulaklıkların desteklenmesi oldu.

Güncelleme sonrasında USB C portu sadece veri aktarımı ve şarj işlevi için kullanılmayacak. Bunun dışında artık USB C bağlantılarını destekleyen kulaklık modellerini de kullanabileceksiniz. Tabii ki güncelleme sadece bu yenilikleri sunmuyor.

Galaxy A70s

Bir diğer büyük yenilik ise Link to Windows yeniliği oldu. Bu yenilik sayesinde akıllı telefonlar ile bilgisayarlarınızı kolayca eşleştirebileceksiniz. Bilgisayarınızdan telefonunuzda yer alan mesajlara ve fotoğraflara ulaşmanız mümkün hale getirildi. Ayrıca bildirimler için de doğrudan erişim söz konusu olacak.

Tüm bu yeniliklerinin dışında genel sistem iyileştirmelerinin sunulduğu Galaxy A70s güncellemesinin şu an için sadece Hindistan’da yayına açıldığını ekleyelim. Kısa süre sonra tüm bölgeler için güncellemelerin sunulması da bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı