Mobil

Galaxy Fold Yeniden Satışa Çıkıyor

Galaxy Fold akıllı telefonlarının yenilenmiş versiyonları geliyor. Telefonlar yeniden satışa çıkacak...

Katlanabilir akıllı telefon modelleri için en iyi örneklerden biri olduğunu gördüğümüz Galaxy Fold akıllı telefonları için yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Telefonların çok kısa bir süre içerisinde satışının iptal edildiğini görmüştük.

Bu konuda düzenlemeler yapmaya başlayan Samsung’un yeni akıllı telefonları için ne zaman yayın yapacağı konusunda merak edilen sorular cevap bulmuş oldu. Söz konusu akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı ve yeniden pazara gireceği konusunda meraklı bekleyiş son bulmuş oldu.

Galaxy Fold Ne Zaman Çıkacak?

Katlanabilir akıllı telefon modelleri için en iyi örneklerden biri olamsı beklenen yeni akıllı telefonların çok kısa bir süre sonra satışa çıkması bekleniyor. Buna göre yeni akıllı telefonların Eylül ayında satışa çıkması bekleniyor. Telefonların iPhone akıllı telefonları için yeni rakiplerden biri olması bekleniyor.

Samsung’un bu konuda belli başlı düzenlemeler için açıklama yaptığını da belirtelim. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre yeni akıllı telefonların bir kere daha ekran sorunu yaşamaması için menteşe sisteminde güncelleme gidildi.

Galaxy Fold

Menteşeler ana gövde yer alan katlanan bölgede daha yakın hale getirildi. Bu şekilde telefonların daha sağlam olması sağlandı. Ayrıca ekran üzerinde kullanılan koruyucu bölüm için de değişikliklere gidilmedi. Bu kısımda da çerçevelere kadar uzatılmış olan flex koruyucular kullanıldı. Bu şekilde katlanırken telefonların zarar görmesinin önüne geçilecek.

Yeni düzenleme sonrasında telefonların yeniden satışa çıkması oldukça sevindirici. Telefonların satılacağı bölgeler için ilk etapta belli sınırlar olacağı da açıklamalarda dikkat çeken detaylar olarak karşımıza çıkıyor. Galaxy Fold için yeni bilgiler geldiği zaman aktarmaya devam edeceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı