Mobil

Galaxy S10 Android 10 Beta 2 Yayına Alındı

Galaxy S10 Android 10 Beta 2 sürümü yayına açıldı. Yeni sürümde nasıl değişiklikler var?

Samsung, Android 10 işletim sistemi güncellemesi için çalışmalara başladığını duyurmuştu. Özellikler amiral gemisi akıllı telefon modelleri için yeni güncellemeleri hazırlayan marka, geçtiğimiz dönemlerde Android 10 için ilk beta sürümünü duyurmuştu. İlk beta sürümünün kullanıma girmesinin hemen ardından ise ikinci beta sürümü geldi.

Galaxy S10 Android 10 Beta 2 sürümünün yayınlanması, markanın biraz daha hızlandığını gösteriyor. Tek grupları için yayınlanan yeni beta sürümüyle beraber yapılan değişikliklerin de ortaya çıktığını ekleyelim. Özellikle ilk beta sürümünde yaşanan sorunlara ilişkin belli başlı düzenlemeler söz konusu.

Galaxy S10 Android 10 Beta 2 Sürümü

Yeni beta sürümünde ilk dikkat çeken detayın parmak izi için düzenleme olduğunu ekleyelim. Eski sürümü kullananlar için de yayınlanan bu düzenleme parmak izi açığını kapatıyor. Bir süredir gündemde olan ve herhangi bir parmak izi ile kilit ekranının aşılmasını sağlayan güvenlik açığının giderildiğini görüyoruz.

Galaxy S10 Android 10 Beta 2

Bunun dışında yeni sürümün batarya konusunda da bir iyileştirme sunduğu açıklandı. Batarya sürelerinde ilk beta sürümlerinde yaşanan sorunlar tamamen giderilmiş durumda. Bu sürümde hem batarya iyileştirmesi var hem de kamera kısmında yaşanan hatalar için bir iyileştirme söz konusu.

Tüm düzenlemelerin kullanıma gireceği yeni beta sürümünün final serisi için son hazırlıkları işaret ettiğini de ekleyelim. Tüm bu artılarıyla beraber test sürecine dahil olan akıllı telefonlar için Galaxy S10 Android 10 Beta 2 sürümü şu an için yayında.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı