Mobil

Google Pixel 4 XL Tasarımı Netlik Kazandı

Google Pixel 4 XL tasarımı için önemli detaylar ortaya çıktı. İşte beklenen tasarım.

Google’ın yeni akıllı telefon modelleri için beklenti artmaya başladı. Markanın yeni akıllı telefon modelleri içerisinde en çok dikkat çeken detayların ise tasarım detayları olması bekleniyor. Öyle ki Google Pixel 4 XL modeliyle beraber yenilenmiş tasarıma geçiş yapılacak.

Paylaşılan son görsellerde bu tasarımın nasıl olacağını ortaya koymuş oldu. Paylaşılan yeni görseller tam olarak neyin değiştiğini de ortaya çıkarmış oldu.

Google Pixel 4 XL Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefon modelinde arka kısmında değiştirileceğini görüyoruz. Telefonun arka kapak kısmında çift arka kameraya geçiş yapılacak. Yan yana sıralanacak olan kameraların hemen altında ise flaş ışığının yer aldığını görmek mümkün olacak.

Kameraların ise kare alanının içerisine alındığını belirtelim. Özellikle arka kapak tasarımında dikkat çeken parçalı tasarımın son bulması da önemli bir detay. Bunun yerine tek parça, yani tek renkten oluşan bir arka kapak tasarımı göreceğiz.

Google Pixel 4 XL modelinin ön kısmında ise çerçeve kullanımının devam ettiği görülecek. Telefonların hem alt hem de üst kısmında çerçeve bulunacak. Fakat bu çerçeveler oldukça ince olacak. Ayrıca çentik alanının da kullanılmadığını belirtelim. Yine eski modellerde olduğu gibi bir tasarım göreceğiz.

Yine ön kısımda da üst bölümde kamera alanının bulunacağı ve çerçevenin de bunun için kullanılacağını belirtelim. 6.4 inçlik bir ekran boyutuna sahip olması beklenen akıllı telefonlar için başka bir detay ortaya çıkmış değil. Google Pixel 4 XL modelinin teknik açıdan nasıl bir model olacağını da zamanla göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı