Haberler

Google Pixel 4XL Tanıtımdan Önce Tanıtıldı

Mekakla beklenen telefonlardan biri olan Google Pixel 4XL ile bilgiler ortaya çıktı.

Google tarafından yeni tasarlanan ve oldukça uzun zamandır beklenen telefon modeli olan Pixel 4 X modeli tanıtım tarihinden yaklaşık bir ay kadar önce bazı sosyal medya fenomenlerinin eline geçti. Çalışır vaziyette olan cihazın ne gibi özellikleri olduğu ve kullanımı hakkında uzun uzun videolar çekildi. Videolar çoktan sosyal medya platformları aracılığı ile de dağıtıldı. Bu konuda Google’dan herhangi bir açıklama gelmedi.

Tasarımı Google’dan

Birkaç gün önce Iphone 11 modelinin tanıtılmasından sonra teknoloji meraklıları yeni modelleri aramaya devam ederken birden piyasaya Google’ın kendi tasarım ürünü olan Pixel 4XL modeli hakim oldu. Tanıtım tarihine henüz bir ay olmasına karşılık model bazı youtuber tarafından ele geçirildi. Uzun uzun tanıtım videoları çekildi ve tüm sosyal medya platformlarına servis edilir. Bilindiği gibi tanıtımdan sonra bir telefonun veya cihazın meraklı potansiyeli daha da düşeceğinden böyle bir durumun olumsuz sonuçlarının olması bekleniyor.

Özellikleri

Videoda yazılımdan görünüme kadar bütün özellikler değerlendiriliyor. Diğer modelde beğenilmeyen kamera çentiği ortadan kaldırılmış gibi duruyor. Video da tanıtılan modelin renginin siyah olmasına karşılık güç düğmesinin turuncu olması da dikkat çekiyor. Kamera tasarımı olarak ise eski bir çerçeve kullanılıyor. Yazılımsal anlamda da bir takım iyileştirilmeler olduğu gözen kaçmıyor. Özellikle kamera kullanımında daha şık ve işlevsel bir yazılım kullanılıyor. Başka videolarda ise farklı renkteki telefon modellerinin incelenmesi yapılıyor.

Nasıl Oluyor?

Henüz tanıtımı yapılmamış bir model olmasına karşılık sosyal medya platformlarına nasıl düştüğü ise merak ediliyor. Belki de firmanın tanıtım ayaklarından bir tanesidir. Resmi tanıtımdan önce bir zemin hazırlanması için gereken işlemlerin yapılması adına adımlar atılıyordur. Resmi tanırım ise merakla bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla