Bilim ve Teknoloji

Google Ses Yükseltici Uygulamasını Güncelledi

Google Ses Yükseltici uygulaması için yeni bir güncelleme yayınlandı. Google Ses Yükseltici uygulamasının yenilikleri neler?

Google, Android Pie sürümüyle beraber yeni bir uygulamayı devreye sokmuştu. Google Ses Yükseltici adıyla yayınlanan yeni uygulama sayesinde, bir yandan işitme kaybı yaşayan kullanıcılar için bir yandan da yüksek ses isteyen kullanıcılar için yeni bir imkan sunulmuştu.

Google Ses Yükseltici olarak yayınlanan uygulamanın, ses ayarlarını yapay zeka desteğiyle düzelterek ses seviyesini maksimuma ulaştırmayı başardığını ekleyelim. Oldukça kullanışlı olan uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkan uygulamanın en büyük sıkıntısı ise sadece Android Pie işletim sistemi için yayında olması olmuştu.

Fakat bu kısımda da bir değişiklik yapıldı. Yayınlanan yeni güncellemenin nedeni de tam olarak bu. Güncelleme sonrasında Google Ses Yükseltici uygulamasının kullanım alanı genişletilmiş oldu.

Google Ses Yükseltici Eski Sürümleri Destekleyecek

Güncelleme sonrasında Google Ses Yükseltici uygulamasının Android 6.0 işletim sistemi ve üzeri tüm cihazlarda kullanılabilir hale geldiğini belirtelim. Artık sadece Android Pie işletim sistemini kullanmak gerekmiyor. Bunun dışında Android 6.0 ve üzeri herhangi bir işletim sistemini kullanmak yeterli olacak.

Google Ses Yükseltici

Tabii ki uygulamayı kullanmak için bazı gereksinimler var. İlk gereksinim bir kablolu kulaklık kullanmak. Kablolu kulaklık üzerinden erişilebilirlik ve ses ayarlarını düzenlemek mümkün oluyor. Bunun dışında kullanıcılar isterlerse kendi ses ayarlarını da yapabiliyorlar.

Kendi zevkinize göre bu konuda da düzenlemeler yapabileceğinizi ekleyelim. Düzenlemeler için yapay zeka destekli sistemi kullanmak ise çok daha mantıklı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı