Haberler

Google’dan Pixel 4 İçin Çıkış Tarihi Açıklaması

Google'dan Pixel 4 İçin yeni açıklama geldi detaylar haberimizde

Uzun zamandır yayınlanması ve tanıtımlarının yapılması merakla beklenen Pixel 4 modeli için resmi açıklama yapıldı. Çıkış tarihi ve özellikleri hakkında sayısız soru işareti bulunan model için Google bir etkinlik başlattı. İleri tarihli bir etkinlik olan bu girişimin nedeni Pixel 4 modelinin tanıtımı oldu. Tanıtım için belirlenen tarih ise 15 Ekim 2019 oldu. Belirlenen tarihte saat 17:00 itibarıyla tanıtım için işlemler yapılmaya ve yayınlar açılmaya başlanacaktır.

Geç Gelen Onay

Google tarafından sürekli açıklama yapılması beklenen resmi tanıtım tarihi için sonunda etkinlik tarihi belli oldu. Sürekli açıklaması yapılmayan ve hakkındaki belirsizlik oldukça artarken kullanıcıların merakları daha da katlanmaya başlamıştı. Made by Google 2019 başlığı bulunan bir etkinlik başlatıldı. 15 Ekim olarak belirlenen etkinliğin canlı yayınla yapılması ve yeni teknoloji telefonların tanıtılması bekleniyor. Bu konuda etkinlik olup olmayacağı da kesin olarak açıklanmamasına karşılık tahminlerin bu yönde olduğu biliniyor.

Etkinlik Açıklaması

Oluşturulan etkinlikte başlıktan fazlası olarak tarih ve canlı yayın bilgisi bulunuyor. Bunun başka bir etkinlik olması ihtimali de olduğundan dolayı yine kafalarda net bir sonuç ortaya çıkmıyor. Sadece öngörülen tanıtım tarihine yakın olmasından dolayı bu tarih zarfında olabileceği konusunda tahminler bulunuyor. Google ise hala gereken detaylı açıklamayı yapmadığından dolayı bu tarihin Pixel telefon tanıtımı olması üzerinde duruluyor.

Özellikleri

Daha önce Google tarafından kısmi olarak özellikleri yayınlanmıştı. Ardından ise bir youtuber tarafından telefonun tanıtımını ve içeriklerini barındıran bir telefon tanıtımı yapılmıştı. Bu konuda bir reklam anlaşması olup olmadığı da merak edilmişti. Yapılmayan açıklamalar ve verilmeyen detaylar eşliğinde 15 ekim tarihinde telefonun resmi olarak meraklılarına tanıtılması ve satışa açılması bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı