Haberler

Google’dan Tanıtım Sürprizi

Google tarafından tasarlanan ve piyasa ile buluşturulması beklenen telefon modellerinden olan Pixel 4 ve 4XL adı verilen modeller hakkında ortaya bir iddia daha atıldı. Bu konuda şirketten herhangi bir resmi açıklama yapılmazken Google’ın tanıtım sırasında farklı bir telefon daha tanıtmasının söz konusu olduğu açıklandı. Yapılan tahminlerin gerçeği yansıtması halinde ise daha uygun fiyatlı olan bir modelin daha piyasaya sürülmesi bekleniyor. Kullanıcıların alım güçlerini zorlamayan ve yeterli donanıma sahip olan bir telefon olduğu da söyleniyor.

Pixel 4A

Ekim ayında tanıtımlarına başlanması planlanan model için fotoğrafçılık alanında oldukça başarılı bir kamera olduğu söylentileri dolaşıyor. Tanıtım bu nedenden dolayı merakla beklenmeye başlandı. Bugün ortaya çıkan durum ise tanıtımda iki değil üç telefon modelinin olacağı yönünde açıklamalar yapıyor. Google’ın önemle üzerinde durduğu bu modellerin özellik ve fiyat dengesinin yukarıda olması bekleniyor. Bu nedenden dolayı Pixel 4a adı verilen ve daha orta segment olan bir modelin piyasa ile tanıştırılması da planlanıyor.

Google Kamerasındaki Üçüncü Seçenek

İddiaların ortaya atılmasında asıl dayanak olarak gösterilen durum ise Google kamera yazılımından kaynaklanıyor. Google kamera coral ve flame adı verilen kamera özelliklerinin pixel serisine ait olduğunu ortaya koymuştu. Ama Needlefish adı verilen bir modelin daha olması kafalarda soru işaretinin olmasına neden oldu. Bu kodun yeni telefon marka veya modeline ait olduğu düşünülüyor.

Pixel 3 Serisi

Sene başından beri Pixel 3 ve 4 üzerinde durulan bir tanıtım kampanyası düzenleniyor. Mayıs ayında üçüncü seri piyasaya sürülürken ekim ayında da dördüncü serinin piyasaya çıkması bekleniyor. Bunun için kafalarda bir soru işareti oluşması durumu yaşanması da oldukça mümkün görünüyor. Resmi bir açıklama ise yapılmadı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı