Haberler

GoPro Hero İçin Yeni Bilgiler

Aksiyon kamera öncülerinden olan Alman menşeli WinFuture sitesi yeni GoPro Hero ile alakalı bilgiler sızdırdı.

Alman kökenli web sitelerinden bir tanesi olan kısa bir süre sonra tanıtımını yapmayı planladığı yeni model olan 8 için bazı özellikleri paylaşmaya karar verdi. Görüntü ve teknik detaylardan meydana gelen özelliklerin kesinleşmesi ile birlikte meraklıların bir anlamda bazı noktalarda kafasındaki soru işaretleri de giderilmiş oldu. Geçen ay bazı bilgiler sızıntı olarak piyasada dolaşmaya başlamıştı.

Su Altı Teknolojisi

Su altı teknolojisi denildiğinde ilk olarak hatırlanan isimlerin başında gelen GoPro firması alanında en iyi olmak adına birçok yenilik ve işlem yapmaya başladı. Bunlar arasında ilk sıralarda ise teknolojik gelişimler yer alıyor. Her sene farklı özellik ve modeller ile yenilediği Hero serisinin bu senede Hero 8 modeli ile taçlandırılması bekleniyor. Model hakkında ilk kez bilgiler geçen ay sızdırılmış olduğundan bazı detaylara erişim şansı elde edilmişti.

Özelliklerin Detayları

Harici mikrofon özelliği ve yanında ışık ve LCD ekran gibi görüntü kalitesini artıracak bazı detayların olması birçok insan için heyecan verici yenilikler olarak adlandırılmıştı. Geçen aydan sonra ortaya çıkan bir kaç özellik de aynı şekilde heyecan oluşmasına neden oldu. Medya modülü olarak adlandırılan bölümün kameraya bağlanması bekleniyor. Bu sayede biri alt kısımda diğeri üstte olmak üzere iki tane medya modülünün olması da tasarlanmış durumda gözüküyor.

Medya Modülü

Medya modülüne GoPro’nun birbirinden farklı tasarımlarının takılması ve kullanılır hale getirilmesi çok ilgi çekecek özelliklerin başında geliyor. Mikrofon, ışık ve LCD ekranı aynı anda modüle takarak daha kaliteli çekim ve deneyim şansı elde edebiliyorsunuz. Mikrofonu kullanmak zorunda olmasanız bile yine de oldukça kaliteli bir şekilde kullanım şansı sunması heyecan verici deneyimler anlamına geliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla