YAŞAM
Giriş Tarihi : 31-07-2020 21:50   Güncelleme : 31-07-2020 21:52

1 Ağustos Aşk Bir Rüya 162. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Koşi ile Bani, Tina'ya Zehirli Tatlı Yedirir

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinin 1 Ağustos Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 162. bölüm özeti, tanıtımı ve fragman görüntüleri.

1 Ağustos Aşk Bir Rüya 162. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Koşi ile Bani, Tina'ya Zehirli Tatlı Yedirir

Kanal 7 ekranlarının popüler dizisi Aşk Bir Rüya tüm heyecanıyla devam ediyor. Bakalım Aşk Bir Rüya dizisinin 1 Ağustos özeti içerisinde neler olacak?

Samar haber yapmak için bazı belgelere göz atmak isteyince Vasu ile annesi arasında yapılan evlilik sözleşmesine rastlar. Bunu okuyunca iyiden iyiye bozulur. Ev içerisinde Bauji ile Vasu, Dhruv ile konuşmakta, Dhruv kızlarına doğum günü hediyesi yolladığını belirtmektedir. Tabii ki Bani'ye de bir hediye almıştır. Bani orada olmayalı uzun zaman olmuştur. Vasu, Bani'yi çok özlemiş ve onu hatırlayınca yine ağlamaya başlamıştır. Vasu'nun elindeki kart yere düşer, onu almaya çalışırken düşer ve tam o sırada kapı açılır. Gelen thapki'dir. Thapki'nin yanında Bani de vardır. Bani de neredeyse Thapki ile birebir benzemektedir. Evde Bani'yi gören herkes mutluluktan uçar. Bauji hemen koşarak Bani'ye sarılır. Vasu da Bani'sine sarılarak ağlamaya başlar. Evde şimdi de Tina ile Bani karşılaşacaktır ancak Tina, Bani'ye oldukça kızgındır.

Bu esnada eve Koşi gelir. Pandey ailesine sürpriz yapmak istemektedir. Vasu kesinlikle Koşi'nin bu evde kalmasına izin vermez. Koşi tam evden ayrılacakken Bani, eğer o giderse bende giderim diye Koşi'ye destek olur. Thapki, kızını yeniden kaybetme korkusu ile kabul eder ancak Vasu'dan iyi bir azar yer. Koşi'nin eve gelmesiyle Thapki'nin birçok riski aldığının altını çizer.

1 Ağustos Aşk Bir Rüya Özeti ve Tanıtımı

Aşk Bir Rüya dizisinin 162. bölümünde Koşi evde kalmaya başlar. Tabii Bani'yi de sık sık ateşliyordur. İlk önce Tina ile Samar'ın arasını bozmasını Bani'den ister. Bani bunu kabul etmek zorunda kalacaktır. Thapki kızlarını yatırır ve onları uyutmak için küçükken olduğu gibi ninni söylemeye başlar. Bani de bu oyunlara artık gelmeyeceğini, intikam alacağını annesine söyler.

Bu arada evde yapılacak olan nişan törenini engellemek için Koşi ile Bani bir plan yapmaya başlar. Tina'ya içecek içireceklerdir. Tina tam bu içeceği içeceği sırada Bani dayanamaz ve alıp kendisi içer. Sonra da gidip kusmaya çalışır. Nişan töreni başlar, Bani elinde bir tatlı tabağıyla gelir. İlaçlanmış olan tatlıları kardeşine yedirir.

İlaçlı tatlıları yiyen Tina odasında baygın haldedir. Herkes gelin hanımı beklerken gelin hanım ortalıkta yoktur. Çutki onu uyandırıp aşağı indirmek ister. Tina da aşağı inerken saçma salak danslar etmeye başlar. Vasu ile Thapki bu duruma oldukça şaşırırken Koşi de kıs kıs gülüyordur.

Aşk Bir Rüya 1 Ağustos özeti içerisinde Tina dansını bitirirken elini kaynanasına çarpar ve resmen onu tokatlamış olur. Tabi bir anda herkes şoke olur. Vasu hemen Tina'yı bir kenara çekerken Thapki de misafirlerden ve damat ailesinden özür dilemeye başlar. Tina'nın kaynanası olacak olan kadın bu düğün olmaz der ancak sonra paralar aklına gelir ve kararı oğluna bırakır. Oğlu ise zaten Tina'yı sevmiyordur ve annesine atılan tokat affedilir cinsten değildir. Tam o da düğünün olmayacağını söyleyecekken birden Bani ortaya çıkar ve ağlayarak Tina'nın yanlışlıkla kendi ilaçlarını içtiğini söyler ve herkesten özür diler.