YAŞAM
Giriş Tarihi : 31-07-2020 14:00   Güncelleme : 31-07-2020 14:00

1 Ağustos Kördüğüm 55. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Jogi Hastaneye Kaldırıldı

Kördüğüm dizisinin tüm heyecanı Kanal 7 ekranlarında devam ederken yarın yayınlanacak olan 55. bölüm özeti ve fragmanı sizlerle.

1 Ağustos Kördüğüm 55. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Jogi Hastaneye Kaldırıldı

Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Kördüğüm'de neler olacak? 1 Ağustos Kördüğüm 55. bölüm özeti içerisinde yine ilgi çekici olaylar anlatılacak. TeknoGaste ekibinin hazırlayıp sunduğu Kördüğüm özetinin tüm detayları ve fragman görüntüleri sizlerle.

Kördüğüm dizisinde bugün yayınlanan bölümde Tapasya evdekilere şirin gözükmek için neredeyse evde kırk takla atıyordu. Ancak ne yaparsa yapsın Veer kendisine hep mesafeli davranıyor ve her gördüğünde nefretle bakıyordu.  Tapasya evin bahçesine çıkıp kara kara düşünmeye başlarken kayınvalidesi yanına gelir ve Veer'in kendisine hediye aldığını söyler. Bir mutlulukla eve giren Tapasya, Veer'i gördüğünde hediye için teşekkür ederken Veer o hediyeleri sana almadım diye söylenir ve Tapasya'yı tersler.

Kördüğüm 1 Ağustos özeti içerisinde bu sırada evden Damini ile İçça'nın gitmesi bekleniyorken ikili aşağı inerler ve vedalaşmaya başlarlar. İçça hemen Nani'nin ayaklarına kapanır, kutsanmak ister gibi. Nani buna çok kızar ve İçça'yı bir güzel azarlar. Sonra İçça Divya ile de ağlaya ağlaya vedalaşır.

1 Ağustos Cumartesi Kördüğüm Dizisi Özeti

Tam çıkarlarken Jogi arkalarından yetişir. İşça onu görünce çocukluğunu hatırlar. Jogi onunla Tapasya'yı çocukluğunda bile birbirinden ayırmamıştır. İşça ile Damini giderken Jogi hemen yere yığılır, İşça hemen büyük bir feryatla Jogi'nin yanına gelir. Jogi hastaneye kaldırılır.

Hastaneye kaldırılan Jogi'nin acil ameliyata alınması gerekir. Hastanede bile Nani İçça'ya veryansın etmektedir. Tapasya ile Veer de Jogi'nin hastaneye kaldırıldığını duyar duymaz oraya koşarlar. Nitekim ameliyat iyi geçer ve Jogi yavaşça sağlığına kavuşmaya başlamıştır.