YAŞAM
Giriş Tarihi : 31-07-2020 15:03   Güncelleme : 31-07-2020 15:03

1 Ağustos Masum 132. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Urmila Gömdüğü Para Çantasını Bulur

Kanal 7 ekranlarının beğenilen dizisi Masum, 1 Ağustos 132. bölüm özeti ve fragman görüntüleri ile sizlerle.

1 Ağustos Masum 132. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Urmila Gömdüğü Para Çantasını Bulur

1 Ağustos Masum dizisi özeti içerisinde Ahem, boynunda gelişen ağrının neden olduğunu Gopi ile konuşur. Gopi de Ahem'e boynunda çizikler olduğunu söyler ama Ahem bu çiziklerin neden oluştuğunu hatırlayamaz. Gopi'den o bölgeye krem sürmesini ister, Gopi de bu isteği yerine getirir. Diğer tarafta Urmila yediği mangoların sorunundan kendisini sıyırmak için tüm suçu Gopi'ye atacaktır. Gopi güya tüm mangoların suyunu Ahem için çıkarmıştır, bunu söyleyecektir. Akşam üzeri Hetal'in canı mango çeker ve Meti'den kendisine mango getirmesini söyler. Ancak Meti mutfakta bir tane bile mango bulamaz.

1 Ağustos Masum 132. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Masum dizisinin yarınki bölümü özetinde Raşi de bu olay nedeniyle Gopi'yi suçlayacaktır. Gopi de Raşi ile Urmila'nın mutfakta olduğunu söyler. Ancak Hetal, Raşi'ye inandığını söyleyerek Gopi'nin mangoları sıkarak suyunu almış olabileceğini söyler. Hetal ile Kokila arasındaki gerilim bu olayla birlikte yeniden alevlenir. Hetal, Kokila'ya gelini olan Raşi'yi rahat bırakmasını söylerken, Gopi'yi aklamakla uğraştığını söyleyerek onu suçlar.

Kokila ile Hetal arasındaki tartışma alevlenmeye başlamışken Gopi ortamı sakinleştirmek için suçu üstlenir. Özür diler. Ancak Kokila Gopi'ye oldukça fazla kızar. Gopi hem suçlu hem de yalancı konumuna geçmiştir.

1 Ağustos Masum dizisi özeti içerisinde Gopi odasına geçince Ahem ona neden yalan konuştuğunu sorar. Gopi de evdeki tartışmanın sona ermesi için bu yalana ortak olduğunu belirtir. Ahem Gopi'ye gerçekleri söylemesinin daha doğru olacağını ancak aile huzurunun sağlanması için yalan söylemesinin de oldukça iyi bir fikir olduğunu belirtir.

Urmila Paraları Bulur Ama Yine Beş Parasız Kalacaktır

Gece olur ve Urmila Modilerin konağına gelir. Raşi'yi de yanına alarak bahçede parayı bulabilmek için çalışmalara başlar. Bir ara Kokila onları tam yakalayacak gibi olur ama onu atlatmayı başarırlar ve sonrasında para dolu çantayı Urmila nihayet bulur.

Urmila para dolu çantayla eve girer girmez Kinjal onu görür ve hemen paraları kapma yarışı başlar. Urmila kaçar Kinjal de onu kovalar. İki motorlu taksiye binerler ve kovalamaca devam eder. Bu çekiştirme esnasında para dolu çantanın ağzı açılır ve tüm paralar sokağa saçılır. Kalabalık sokakta gezen insanlar bu paraları anında kaparlar. Haliyle Urmila da Kinjal de artık yine beş parasız kalacaklardır.

1 Ağustos 2020 Cumartesi Masum dizisi özeti içeriği şimdilik bu kadar. Daha fazla detay vererek sizlerin de heyecanınızın törpülenmesini istemiyoruz. Bunun yanında diziden bir gün önce o bölümle ilgili tüm tanıtım ve neler olacağı ile bilgileri yine TeknoGaste farkı ile yaşayabilirsiniz.