Yaşam
Giriş Tarihi : 30-06-2020 22:02   Güncelleme : 06-07-2020 21:27

1 Temmuz Aşk Bir Rüya 132. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Koşi Evden Kovuluyor

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisinin 132. bölüm özet görüntüleri ve fragmanı yayınlandı. 1 Temmuz Aşk Bir Rüya dizisinde neler olacak?

1 Temmuz Aşk Bir Rüya 132. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Koşi Evden Kovuluyor

Aşk Bir Rüya dizisi bugüne kadar Hindistan coğrafyasından çekimi yapılarak ülkemizde gösterime giren dizilerden muhtemelen en çok tutulan dizilerden birisi olarak Kanal 7 tarihine geçmiş görünüyor. Thapki Pyaar Ki orijinal adıyla 2015 yılında çekimlerine başlanan dizide Thapki karakterinin öyküsü anlatılıyor. Thapki; genç, güzel ve çok duygusal bir kadındır. Kekemelil hastalığı bulunan Thapki, bu nedenle birçok kez sorun yaşamış, alay edilmiş ve hakaretlere maruz kalmıştır. Hatta evliliğinin arefesinde düğününde sırf kekeme diye eşi olacak kişi tarafından terk edilmiştir bile. Bu olayların ardından artık hayata küser denilen Thapki, bunun aksine yep yeni bir başlangıcın altına imzasını atar. Yeni bir işe başlayan Thapki, acaba iş hayatında veya sonraki dönemeçte aradığı aşkı bulabilecek midir? 1 Temmuz 2020 Çarşamba günü yayınlanacak olan Aşk Bir Rüya 132. bölümde neler olacak? 1 Temmuz Aşk Bir Rüya özeti nasıl olacak? İşte detaylar..

Aşk Bir Rüya 1 Temmuz Çarşamba Özeti

Evde gerçekleştirilecek tören başlamak üzereyken Bihan tarafından durdurulur. Koşi gelmeden törenin başlatılamayacağını söyleyen Bihan'ın bu tavrı Vasu tarafından pek hoşnut karşılanmaz. Thapki ile Kabir ise törenin olmayacağını düşünerek yeni oyun planlarını devreye sokmak için oradan ayrılırlar. Törene özel bir misafir de katılmıştır. Bu misafir Şada'nın babasıdır. Sonrasında Thapki, Koşi'nin yanına Thapki olarak gelir ancak Koşi o esnada uyuyordur. Koşi Thapki'yi görünce uyanır ve çığlık atarak hayalet yine geldi demeye başlar. Sonrasında Thapki'ye senin Vani değil Thapki olduğunu biliyorum der. Aşağı törene inip herkese bu sırrını anlatacağım diye tehdit eder. Seni de öldüreceğim, zaten herkes Thapki'nin öldüğünü biliyor diye konuşur. Ancak bilmediği bir şey vardır ki Thapki, Koşi'nin üzerine çoktan bomba düzeneğini yerleştirmiş ve geri sayımı başlatmıştır.

Aşk Bir Rüya dizisinin bu bölümünde Koşi hemen Bihan'ın yanına giderek ondan yardım ister. Bihan'la ilgili bazı gerçekleri kendisine anlatır. Bihan duydukları karşısında şoka uğramıştır. Koşi aynı zamanda Bihan'ın babasını da kendisinin öldürdüğünü itiraf edecektir.

Duyduklarına inanmakta zorluk yaşayan Bihan odasına çekilir. Tüm aile duydukları karşısında üzgündür. Thapki de üzülmüştür ancak Bihan'a yaklaşamaz. Bu arada Bauji polislere çoktan haber vermiştir ancak polisler gelmeden hane halkı polisi istemediklerini sadece Koşi'yi bu evden kovacaklarını söylerler.

Koşi evden kovulur, bu olayların arasında Aditi baygınlık geçirir. Ancak Şada halen daha evdedir. Bu arada Aditi için eve gelen doktor Aditi'ye hamile olduğunu söyler. Vasu ise Thapki ile konuşur ve Bihan'a her şeyi anlatmanın zamanının geldiğini söyler. Ancak Kabir bu duruma nasıl yaklaşacaktır..

Aşk Bir Rüya dizisinde heyecan her geçen gün doruklara tırmanırken Thapki ile Bihan arasındaki aşk ve nefret ne zaman birbirini yenecektir. 1 Temmuz 2020 Çarşamba Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki 132. bölümün özeti ve fragman görüntülerini sizlerle paylaşmaya çalıştık.