Yaşam
Giriş Tarihi : 30-06-2020 15:41   Güncelleme : 30-06-2020 15:41

1 Temmuz Masum 101. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Ahem Gopi İle İlgileniyor

Masum Saathiya dizisinin 1 Temmuz Çarşamba günü yayınlanacak olan 101. bölümün özeti ve fragmanı.

1 Temmuz Masum 101. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Ahem Gopi İle İlgileniyor

Kanal 7 televizyonunda Masum heyecanı devam ediyor. Hint dizileri arasında en beğenilen diziler arasına girmeyi başaran Masum dizisinde ailesi öldükten sorna amcası tarafından evlatlık olarak alınan Gopi'nin hikayesi anlatılıyor. Birbirinden tamamen zıt karakterlere sahip olan Gopi ile kuzeni Rashi arasında Rashi'nin gizliden gizliye Gopi arkasından oyun oynamaları, bir çok kez Gopi'yi zor durumda bırakıyor. Amcasının hanımı Urmila ile de anlaşamayan Gopi, eline fırsat geçince okuma yazmayı da öğrenmeye çalışır. Ancak Rashi'nin oyunları bitmeyecektir. Her defasında Gopi için olumsuzluklara neden olan işler çevirmesinin nasıl sonuçları olacaktır. 1 Temmuz Masum dizisinin özeti ve dizide neler olacak diye soruyorsanız yanıtını buradan bulabilirsiniz.

Raşi'nin yırtıp suçu Gopi'ye attığı elbise olayında Gopi son anda kurtulmuştu. Aynı zamanda hediye edilen bu sariyi giyince Ahem de Gopi'den çok etkilenmiş ve gözlerini kendisinden alamamıştı.

1 Temmuz Masum Dizisinin Özeti - Masum'da Neler Olacak?

Tüm konak festival için evden ayrılır. Ancak festivalde Kinjal ile ilgili yeni bir sıkıntı görülecektir. Modelliğe başlayan Kinjal, festivalde şeref konuğu olarak durmaktadır ve festival öncesi mini bir gösteri yapmıştır. Ahem ile Kokila bu olaydan aşırı derecede kızmıştır. Kinjal'den dolayı hane halkı dansa ilk başta katılmaz. Urmila ile Rashi ise müziği duyar duymaz sahneye atılarak dansa başlarlar.

Dans başladığında Ahem kalabalığın içine girerek Gopi'yi danstan çıkarır. Elleri kesik olan Gopi, dans esnasında acı çekmektedir. Gopi'nin acı çektiğini gören Ahem oldukça üzülür. Ahem'in kendisini umursadığını gören Gopi, bu durumdan çok memnun kalacaktır. Rashi ise uzaktan uzağa olanları görünce sinir küpüne dönmüştür. Gopi için kötülük olsun derken elinin kesilmesi Ahem ile yakınlaşmasına neden olmuş gibidir.

Ahem'in Gopi'ye karşı ilgisi her geçen dakika artmaktadır. Gopi susam ve su almak için su dağıtan adamın yanına gitmiştir. Ancak adamın önü oldukça kalabalıktır. Elleri yaralı olan Gopi’nin su alması ise oldukça zordur. Uzaktan Gopi’nin durumunu gören Ahem yine dayanamaz. Ahem Gopi'ye kızarak neden kendisinden yardım istemediğini sorar. Olaylardan deliye dönen Raşi, başı ağrıyor bahanesiyle hane halkını festivalden eve gitmeye zorlar.

Masum Saathiya dizisinin 1 Temmuz 101. bölümünde kısaca yaşanacak olan gelişmeler bu kadar. Daha detaylı incelemek için üstte yayınladığımız video içeriğini izleyebilirsiniz.