YAŞAM
Giriş Tarihi : 09-07-2020 15:05   Güncelleme : 09-07-2020 15:05

10 Temmuz Masum 110. Bölüm Özeti Fragmanı - Rashi Kaçırılır

Masum 10 Temmuz 110. bölüm fragmanı ve özeti tanıtımı. Masum dizisinde yarın neler olacak? Rashi kaçırıldı.

10 Temmuz Masum 110. Bölüm Özeti Fragmanı - Rashi Kaçırılır

Kanal 7 televizyonunun sevilen Hint dizilerinden Masum tüm heyecanıyla devam ediyor. Konaktan tamamen atılan ve dönüşüne izin verilmeyen Rashi ile annesi Urmila'nın yeni planları neler olacak? Gopi ile Ahem'in arasında ilerleyen yakınlaşma devam edecek mi? Masum dizisinde ailesi öldükten sonra amcası tarafından evlat edinilen Gopi'nin hikayesi anlatılıyor. Kuzeni Rashi ile tamamen zıt karakterlerde olan Gopi'nin üzücü, masum ve saf halini en doğallığıyla izleyeceksiniz. Hint dizileri arasında ülkemizde en beğenilen yapımlar arasına girmeyi başaran Masum her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

10 Temmuz Masum 110. Bölüm Özeti Tanıtımı

10 Temmuz Masum bölümünde Rashi son bir umutla Jigar'ın evine gider. Orada herkesin gözü önünde Jigar'dan af diler. Kokila'nın iş yerine gelişiyle işler değişir. Kokila Raşi'yi görür görmez çılgına döner. Defalarca artık konağa giremezsin demesine rağmen Raşi vazgeçmiyordur.

Kokila Raşi'yi iş yerinden de kovar. Urmila ile Raşi'nin bu planı da hüsranla sonuçlanmıştır. Urmila sinsi sinsi yeni planlar düşünürken ilham kaynağı bu kez televizyon olur. Televizyonda haberlerde kaçırılan bir kızın haberini izler. Raşi'yi kaçırılmış gibi gösterirse kendilerini acındırarak konağa kızının geri dönebileceğini düşünür. Raşi'yi evin karanlık bir odasına bağlar ve kamera ile kaçırılmış gibi görüntüsünü çeker. Çektiği CD görüntüsünü Kokila'nın konağına götürüp kapıya bırakır.

Masum dizisi 10 Temmuz 110. bölümün detaylı özetini video içeriğimizden inceleyebilirsiniz.