YAŞAM
Giriş Tarihi : 10-07-2020 22:15   Güncelleme : 10-07-2020 22:15

11 Temmuz Aşk Bir Rüya 142. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Thapki'nin Koşi Taklidi!

Aşk Bir Rüya 11 Temmuz Cumartesi 142. bölüm özeti tanıtımı ile fragmanı sizlerle. İşte Aşk Bir Rüya dizisinin yarınki bölümüne dair tüm detaylar..

11 Temmuz Aşk Bir Rüya 142. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Thapki'nin Koşi Taklidi!

Aşk Bir Rüya dizisinin tüm heyecanı devam ediyor. Bugün yayınlanan bölümde Thapki'ye büyü yapılmıştı. Şankar ile Neha ortak olup Thapki'yi büyülemişlerdir. Balık akvaryumu içerisine ne atılırsa Thapki o işle uğraşıyor, içinden çıkılmaz işlerle uğraşmak zorunda kalıyor. Büyülenen Thapki'nin Koşi taklidi ise gerçekten görmeye değer sahnelerden birisi.

Şankar ile Neha ise Thapki'nin bu durumunu konaktakilere göstererek artık Thapki'nin akıl hastanesine gönderilmesi yönünde ısrar etmeye çalışırlar. Bu öneriye Bihaan ile Vasu ise oldukça kızacaktır. Bu sırada evi satın alabilmek için 50 milyon rupi getirmek zorunda olan Bihan, para kazanmak için tv yarışmalarına da katılır. Bu yarışmalarda da Kabir'in Bihan'a karşı oyunlarını göreceksiniz.

11 Temmuz Aşk Bir Rüya Özeti ve Tanıtımı

Bihan televizyon yarışmalarına katılmak için başvurularını yapar. Bir yarışma için yarışacak isimler çağırılmaya başlar. Son isme kadar sıra Bihan'a gelmez. Vasu ise bu sırada Bihan'a merak etme son isim sen olacaksın diye umut vermeye çalışır. Ancak Bihan ondan ziyade şu an Thapki'yi düşünüyordur. Şada ise Bihan'a hala daha Thapki'yi mi düşünüyorsun o bizi evden atabilmek için her şeyi yapmadı mı diye söylenir.

Thapki ortaya çıkar ancak görüntüsü çok farklıdır. Etrafını kocaman bir yılan sarmalamıştır. Tam Bihan Thapki'ye koşacakken Şankar ona engel olur. Bırak kocası olacak Kabir yardım etsin der. Neha da Kabir'e sakın beni bırakma ben çok korkuyorum diyecektir. Bihan hemen atlar ve yılanı Thapki'nin üzerinden atar. Thapki bu sırada Bihan'a bana dokunmaya nasıl cüret edersin diyerek tokadı patlatır. Kısa süre sonra Thapki kendisine gelir, Bihan sarılır ve Thapki'yi sakinleştirmeye çalışır. Bu arada yarışmaya katılacak olan son isim de açıklanır ve o isim Bihan olur.

11 Temmuz Aşk Bir Rüya dizi özeti içerisinde aile yemekte iken Şankar, Thapki'nin akıl hastanesine yatırılması gerektiği konusunda yeniden öneri sunar. Vasu karşı çıkar. Thapki birden yüksek bir sesle "Şankar" diye bağırır. Büyülenmiş olan Thapki birden Devi'ye dönüşmüştür. Gidip Şankar'a haddini bildirir, getirdiğin çay ne biçim çay diyerek Şankar'ın parmağını sıcak çaya batırır. Sonrasında terlikle vs dövmeye başlar. Görülmeye değer sahneler yaşanacaktır.

Şankar Neha'ya giderek Thapki'yi neden Koşi kılığına soktun diyerek onu azarlar. Neha ise Thapki'nin delirdiğini zaten herkes biliyor der. Bu arada yarışmaya gitmek için tüm aile hazırlanır. Bihan Thapki'ye sorar, sen de gelecek misin diye? Thapki ise kocamın kazandığını görmek için elbette geleceğim der. Ancak Şankar ile Neha, Thapki'nin yarışmaya gitmemesi için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

Aşk Bir Rüya dizisinin 142. bölümü 11 Temmuz özeti içeriği şimdilik bu kadar. Yarın yeni bölüm tanıtımı ile sizlerle olacağız.