YAŞAM
Giriş Tarihi : 10-07-2020 15:48   Güncelleme : 10-07-2020 15:48

11 Temmuz Masum 111. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Ameliyata Alınıyor!

Masum Saathiya dizisinin 11 Temmuz 111. bölüm özeti ve tanıtımı ile sizlerleyiz. Masum dizisinde Gopi ameliyat olacak.

11 Temmuz Masum 111. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Ameliyata Alınıyor!

Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında tüm heyecanıyla devam ediyor. Gopi apar topar ameliyata alındı, acaba beler oldu? Gopi ölecek mi? 11 Temmuz Masum dizisi 111. bölüm özeti içerisinde şok sahneler yer alacak. Ailesi ölünce amcası tarafından evlatlık edinilen Gopi'nin masum, saf ve tertemiz kalbiyle sizlerin içini ısıtacağını belirtelim. Kuzeni Raşi ise kötü niyetli, bitmek bilmeyen hile ve oyunlarla Gopi'nin iyi olmasını hiç istemeyen halini görünce sinir katsayınız artacak. Raşi ile annesi Urmila için bizler ne desek az, yorumu size bırakıyoruz. Yayınlandığı ilk dönem oldukça beğeni toplayan ve bir çok ödül kazanan dizinin 11 Temmuz 111. bölüm özeti ile sizlerleyiz.

11 Temmuz Masum 111. Bölüm Tanıtımı Özeti

Bugünkü bölümde Raşi kaçırılmış numarası yapmış, Gopi ile Ahem bu durumun palavradan ibaret olduğunu öğrenmişti. Hesapta Raşi'yi kaçıran adamların para istemesi nedeniyle Ahem telefon görüşmesi yaparak paranın ayarlanmasını sağlar. Urmila ise yalandan o kadar çok ağlar ki gözleri şişer. Yaptığı planlar sonunda başına ciddi işler açmıştır. Ahem'in haber vermesiyle Modiler de Urmila'nın evine gelir. Raşi'nin kurtarılması için yapılması gereken ne varsa yapılacaktır. Kaçıranlar tekrar arayarak paranın getirilmesini istedikleri adresi verirler. Parayı Gopi götürecek, Ahem ile Jigar ise Gopi'ye eşlik edeceklerdir. Riskli olsa da Gopi, Raşi için bu fedakarlığı yapmaya hazırdır.

Raşi'yi kurtarmak için yola çıkarlar. Ahem, Gopi ile iletişimde kalmak için Gopi'ye bir kulaklık cihazı takar. Böylece Gopi ile uzaktan gizlice konuşacaktır. Mekana geldiklerinde Gopi para çantasını alır, Gopi'yi bir adam alır ve oradan uzaklaşmaya başlar. Takasın olacağı yere gelirler. O anda şebekenin lideri Gopi'yi de kaçırmanın iyi bir fikir olduğunu düşünür. Kulaklıktan olan biteni dinleyen Ahem hemen harekete geçer ve bir arbede başlar.

Masum 11 Temmuz özetinde çıkan kavgada suçlular etkisiz hale getirilmişken bulundukları yerin iskeleleri teker teker düşmeye başlar. Bazıları Gopi'nin üzerine düşer. Gopi beton blokların arasında kalır. Yıkıntının altından çıkardığı Gopi'yi Ahem hemen hastaneye kaldırır.