YAŞAM
Giriş Tarihi : 11-07-2020 22:22   Güncelleme : 11-07-2020 22:25

12 Temmuz Aşk Bir Rüya 143. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Bihaan Yarışmayı Kazanır

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisi 12 Temmuz Pazar günü yayınlanacak 143. bölümü özeti, tanıtımı ve fragmanı ile sizlerleyiz.

12 Temmuz Aşk Bir Rüya 143. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Bihaan Yarışmayı Kazanır

Aşk Bir Rüya fenomen dizilerden birisi olma yolunda hızla ilerliyor. Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren oldukça beğenilen ve izleyici kitlesini günden güne artırmayı başaran Aşk Bir Rüya, yarın akşam 143. bölümüyle karşımızda olacak. Dizide güzelliğiyle herkesin dikkatini üzerine toplamayı başaran Thapki adında genç bir kızın öyküsü anlatılıyor. Ancak kekemelik problemi de bulunan Thapki, bu sorunu nedeniyle çok kez yarı yolda bırakılmış hatta evleneceği gün bundan dolayı terk edilmiştir. Aşk Bir Rüya dizisinin özeti içeriğinde acaba Thapki aradığı aşkı bulabilecek mi?

12 Temmuz Aşk Bir Rüya 143. Bölüm Tanıtımı Özeti

Aşk Bir Rüya 12 Temmuz özeti içeriğinde en flaş olay Bihan'ın girdiği yarışmayı kazanması ve Kabir'in bu durumu kabullenememesi olarak görülüyor.

Bihan'ın katıldığı yarışma tüm hızıyla devam ederken Kabir'in yarışma prodüksiyonuna para karşılığında Bihan'ı zorlamaları girişimi ile oldukça çetrefilli bir hale geldi. Yarışmanın bir bölümünde Bihan, Thapki'nin gelmiş olduğunu hissetmiş olacak ki dışarı çıktı. Thapki'yi karşısında gören Bihan, gözlerini ondan alamadı. Thapki, geçirdiği küçük bir kaza dolayısıyla eli kanıyordu. Bihan da Thapki'nin elini sararak kucağına alıp yarışma stüdyosuna getirir.

Aşk Bir Rüya 12 Temmuz 143. bölüm özeti tanıtımı içinde yarışmanın ikinci bölümü başlar. Bu bölüm cesaret yarışması bölümüdür. Bihan zincire vurularak bir dolabın içine kapatılır ve dolaba da gaz verilmeye başlanır. Ailesi içinden bir kişi onun yerine yarışarak soruları bilmesi halinde zincirlerin şifresi tek tek verilecek böylece Bihan zincirlerden kurtulacaktır. Soruları yanıtlayacak kişi Thapki seçilir. Thapki ile Bihaan sarılır ve yarışma başlar. Thapki'nin kocası ile Bihaan'ın karısı da mal mal onların sarılışını izlerler, bir acayip iş anlayacağınız.

Bihaan İle Thapki Arasında Yakınlaşma Başlar

Yarışma ilerledikçe Bihaan ile Thapki arasında ilgi çekici bir yakınlaşma başlar. İkili arasındaki buzlar erimeye başlar. Kabir bu ikilinin yakınlaşmasını gördükçe kıskançlıktan deliye döner. Thapki'nin tüm soruları bilip Bihan'ı o dolaptan kurtarabileceğine hiç ihtimal vermiyordu. Yeni oyunlar planlamasının vakti geldi diye düşünmeye başlar.

Bihaan sonraki günkü yarışma etabında da başarılı olur. En son basamakta ise Bihan yalan makinesine bağlanır ve Kabir Bihaan'a sorular sormaya başlar. Bu sorulardan biri de Bihan'ın eskiden birilerinin evini yakıp yakmadığı ile ilgiliydi. Bihan bu soru karşısında asla böyle şey yapmam der. Yalan makinesi Bihan'ın söylediğini onaylar ancak Kabir bu makine yanlış diyerek olay çıkarır. Bir diğer soru olarak ise Thapki'yi hala daha seviyor musun der. Bihan ise evet seviyorum der ve makine de bu cevabı onaylar. Thapki ile Bihaan'ın gözleri dolar.

aşk bir rüya kabir evi basar

Bihaan yarışmayı kazanır ama Thapki ortalıktan kaybolmuştur. Şankar ile Neha Thapki'yi kaçırırlar. Kabir de sinirinden çantasını toplayarak Pandey konağını terk eder. Neha eve dönüp abisini göremeyince sinirinden çılgına döner ve Bihan'ın üzerine yürür. Kocamı ve çocuğumu öldürdüğün gibi abimi de öldürdün der. Bu sırada silah sesleri duyulur ve Kabir adamlarıyla birlikte Pandeylerin konağını basar. Bu işin bugün çözülmesi gerektiğini söyler.

Aşk Bir Rüya 12 Temmuz özeti tanıtımı çok heyecanlı bir sahne ile final yapacaktır. Aşk Bir Rüya dizisinin 143. Bölümünü sakın kaçırmayın..