YAŞAM
Giriş Tarihi : 11-07-2020 15:08   Güncelleme : 11-07-2020 15:08

12 Temmuz Masum 112. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Urmila Gopi İçin Kan Veriyor

Masum dizisinin 12 Temmuz Pazar 112. bölüm tanıtımı özeti görüntüleri ile fragmanıyla karşınızdayız. İşte 12 Temmuz Masum özeti.

12 Temmuz Masum 112. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Urmila Gopi İçin Kan Veriyor

Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Son günlerde Ahem ile Gopi arasındaki yakınlaşma iyiden iyiye kendisini hissettirmeye başlamışken Gopi'nin başına gelen kaza herkesi çok üzer. Ahem Gopi'yi hemen hastaneye kaldırırken Gopi acil olarak ameliyata alınmalıdır. Gopi'ye kan verilmesi gerekir ve kan aranmaya başlar. Ahem ile Jigar, Gopi için bir türlü kan bulamazlar. Sonra aramaların ardından Gopi'ye uyan kana sahip olan birisi bulunur. Acaba Masum dizisinin 112. bölüm özeti içerisinde Gopi'ye uyan kan kimden çıkar? Fazla merak ettirmeden hemen söyleyelim, elbette ki Urmila'dan.

12 Temmuz Masum 112. Bölüm Özeti Tanıtımı

Urmila kan vermesi için ikna edilmeye çalışılır ancak kan vermeye hiç niyeti yoktur. Daval ile Raşi ise Urmila'nın kanının Gopi'ye uymasına oldukça şaşırırlar. Ellerine biz koz geçmiş olabilir mi acaba?

Daval ile Raşi, Urmila'ya Gopi için kan vermesini söylerler. Ancak Urmila ise Kokila'nın kendisini kovduğu için kan vermeyeceğini söyleyerek kaçıp kendisini odasına kilitler. Raşi burada önemli bir rol oynayacaktır. Gopi'nin başına gelenler Raşi'yi oldukça korkutmuştur ve annesini öyle ya da böyle kan vermeye ikna edecektir. Raşi Urmila'yı ikna edince hemen hastaneye koşar ve kanı buldum diyerek dikkatleri üzerine çeker. Herkes kanı kimin vereceğini merak ederken ortaya Urmila çıkar. Urmila ile Gopi'nin kan gruplarının aynı olduğu söylenir.

Tam kan bulundu ameliyat başlayacak derken bu kez de hastanenin elektrikleri gider. Dakikaların bile önemi olduğu bu kazada bu aksilikler Gopi için pahalıya mal olabilecektir. Ahem ise ameliyathanenin kapısından Gopi'yi görür. Geçmişte yaşadığı anılar aklına gelir. Gopi ile güzel günler yaşamamışken şimdi onu sonsuza dek kaybetme riskiyle karşı karşıyadır. Bu arada Hetal de elektriklerin gelmesi için dua etmeye başlar ve sonunda ceyran (elektrik) gelir. Ameliyat gerçekleşir. Doktor ameliyattan çıkınca herkes onun ne diyeceğini merak eder. Ameliyatın oldukça zor geçtiğini söyleyen doktor bundan sonra tek yapabileceğimiz dua etmek der. Gopi'nin uyanıp uyanmaması zamanla belli olacaktır.

Gopi, ameliyattan çıkıp yoğun bakıma alınır. Ahem yanına giderek onunla konuşmaya başlar. Gopi'ye uyanmasını, uyanıp her zamanki gibi ona çay getirmesini söyler. Kokila da gelir. Ahem'in gözleri dolmuştur. O arada bir mucize gerçekleşir ve Gopi'nin gözleri açılır.

Bu arada Raşi ise Cigar'ın yanına giderek onu affetmesini ister. Cigar ise tüm olanların sebebi sensin diyerek onu affetmek istemez. Raşi ardından Gopi'nin yanına gider, yaptıklarından pişman olduğunu söyleyerek ondan özür diler.

Raşi civar masum özeti 12 temmuz

Ahem ise Gopi'nin yanından bir an olsun ayrılmaz. Onun yanındaki koltukta uyur. Gopi az bir ah çekse hemen yanında olur. Tüm isteklerini yerine getirir. Raşi'nin pişmanlığı da onu etkilemiştir.

Gopi, Kokila'dan Raşi'yi Affetmesini İster

Masum 12 Temmuz özeti içinde Gopi Kokila'dan Raşi'yi affetmesini ister. Aslında Raşi iyi biridir der. Kokila aslında bu konuda çok nettir ancak Gopi bu haldeyken ona hayır diyemez. Hetal'i de yanına alarak Urmila'nın evine gider. Raşi'ye eşyalarını toplamasını söyler. Raşi ile konağa dönen bir kişi daha vardır o da Gopi.

Doktor kontrollerden sonra Gopi'nin taburcu olmasına izin verir.