YAŞAM
Giriş Tarihi : 12-07-2020 21:47   Güncelleme : 12-07-2020 20:32

13 Temmuz Aşk Bir Rüya 144. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki İle Bihan Evleniyor

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisinin 13 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 144. bölümün özeti ve tanıtımı ile sizlerleyiz.

13 Temmuz Aşk Bir Rüya 144. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki İle Bihan Evleniyor

Kanal 7 ekranlarında Aşk Bir Rüya fırtınası esmeye devam ediyor. Hindistan tarihinde yayınlandığı ilk bölümünden itibaren kısa süre içinde muhtemelen Aşk Bir Rüya dizisi kadar tutulan bir dizi olmamış olabilir. Zira ilk döneminde ülke genelinde bir çok ödüle layık görülen Aşk Bir Rüya dizisi, Türkiye'ye de Şubat 2020 itibariyle Kanal 7 aracılığıyla giriş yapmıştır. Thapki genç ve güzelliğiyle dikkatleri çeken temiz kalpli bir kızdır. Kekemelik problemi bulunan Thapki, bundan dolayı bir çok yerde alay edilen ve etkili iletişim kuramamamaktadır. Evleneceği gün bile sırf bu yüzden terk edilmiş ve neredeyse hayata küsecek duruma gelmiştir. Ancak hayata yeniden tutunan ve bir işe başlayan Thapki, acaba aradığı aşka merhaba diyebilecek mi? Aşk Bir Rüya dizisi 13 Temmuz Pazartesi günü yeni bölümüyle karşımıza çıkacak. Bu bölümde bir çok sürpriz ard arda gelecek. Thapki ile Bihan arasındaki yakınlaşma sürpriz bir sonuç doğurabilir. İşte detaylar.

13 Temmuz Aşk Bir Rüya 144. Bölüm Özeti Tanıtımı

12 Temmuz Masum 143. bölümün son sahnelerinde Kabir, Bihan'ın yarışmayı kazanmasının ardından evden çantasını toplayıp ayrıldıktan bir süre sonra üç beş kişiyle birlikte Pandey Konağı'na ellerinde silahlarla geri dönmüştü. Bu basbayağı hane basmak olarak görülebilir.

Kabir'in bu şekilde evi basması sonrası Bihan ile Kabir birbirlerine resti çekerler. Neredeyse düelloya girişirler ve çalan davul sesi durduğunda birbirlerine dönerek ateş edeceklerdir. Davulun sesi durduğunda Kabir dönerek ateş eder ancak Bihan'ı tutturamaz, yandaki vazoyu vurur. Bihan ateş etmemiştir. Kabir Bihan'a neden ateş etmediğini sorar, Bihan ise asla böyle bir şey yapmayacağını söyler. Kabir ile Neha bu duruma çok şaşırmıştır ve ikili Pandey konağını terk eder.

Thapki Kaçırıldı Mı? Bihan ve Kabir Thapki'yi Arar

13 Temmuz Aşk Bir Rüya özeti içerisinde tüm bu gelişmeler yaşanırken Thapki'nin ortalıkta olmadığı anca fark edilir. Vasu ve Bihan şimdi Thapki'nin nerede olduğunu merak eder. Thapki'nin başının derde girmiş olabileceğini düşünür ancak Şankar, Bihan'a Kabir ile o mutludur, aramana gerek yok der. Bihan da Şankar'ın üzerine yürüyerek onu susturur. Hemen o sırada Barki gelir ve Thapki'nin kaçırıldığı anı gösteren videoyu konaktakilere gösterir. Tam Bihan Thapki'yi aramaya gidecekken o sırada Kabir de eve gelir ve Thapki'yi sorar. Şimdi herkes Thapki'yi aramaya koyulmuştur.

Bihan ile Kabir, aramaları esnasında Thapki'nin kaçırıldığı arabayı bulurlar. Taksi şoförünü sıkıştırıp gerçekleri öğrenmeye çalışırlar. Şankar ise taksicinin bulunduğunu duyunca hemen alelacele Thapki'yi onlardan önce çıkarmanın yollarını arar. Vasu da Şankar ile Neha'nın bir işler çevirdiğini anlar ve onlara ben de sizinle geliyorum der. Şankar ile Neha korkmaya başlar, Vasu şüphelenir ve tamam siz gidin der. Kendisi de onları takip edecektir.

Neha, abisi ile Bihan'ı oyalarken Şankar ise Thapki'yi götürür. Arabasına attığı Thapki'yi bir depoya götürerek benzin döküp yakar. Sonrasında bakar ki yanan şey cansız bir mankendir. Bu sırada Şankar'ın arkadan kafasına bir sopa vurulur ve düşüp bayılır. Şankar ayıldığında ise elleri bağlıdır. Thapki büyülü sudan zorla Şankar'a içirmeye çalışır.

Gerçekler Ortaya Çıkar. Bihan'ın Suçsuzdur

Bu sırada oraya Pandey'lerin ailesinin çoğu gelir. Şada Thapki'ye dönerek sen delirmişsin diyecektir. Bihan da Thapki'yi engellemeye çalışır ama Vasu ise Thapki'yi dinlemelerini önerir. Şimdi asıl oyun başlar. Thapki akvaryumu yanına alarak Şankar'a sorular yöneltir ve doğru cevap vermezse akvaryuma bir şeyler atarak büyüyü onun da yapacağını söyler. Hamile olduğunu yazdığı mektubu kimin değiştirdiği, hamilelik raporunu değiştiren Kabir ile fotoğrafını çekenin kim olduğunu, Vasu'nun kafasına düşen saksıyı ve son olarak da Neha'nın evini kimin yaktığını tek tek sorar. Şankar ise tüm bu sorulara ben yaptım diye cevap verecektir. Artık gerçekler ortaya çıkmıştır.

aşk bir rüya 13 temmuz 144. bölüm özeti fragmanı

Gerçekleri öğrenen Neha ağlamaya başlar ve Şankar'ın karşısına geçerek ona okkalı bir tokat atar. Bu gelişmelerin ardından Kabir de Bihan'dan özür diler. Sen gerçekten de iyi bir insanmışsın der. Thapki'nin Bihan'ı çok sevdiğini açıklar. Bu sorada Şankar iplerinden kurtularak Thapki'yi esir alır. Bu sırada bülbül gibi ötmüş olan Şankar, Thapki'ye çarparak bebeğinin ölümüne de kendisinin sebep olduğunu söyler. Thapki'yi oradan Barki kurtarır. Dhruv polise haber verir ancak Şankar bir yolunu bularak kargaşa anında oradan kaçar.

Thapki İle Bihan Yeniden Evleniyor

13 Temmuz Aşk Bir Rüya dizisi özeti içerisinde Bihan da gözyaşlarını tutamaz ve defalarca Thapki'den özür diler. İkili birbirlerine sıkıca sarılırlar. Thapki, Bihan'ı alarak kaza yaptığı yere götürür. Bihan orada elindeki çiçeklerle çocuğunun öldüğü yere gidip ondan da özür diler.

Şimdi Pandeyler konağında bir düğün daha gerçekleştirilecektir. Thapki ile Bihan dizide üçüncü kez evleneceklerdir.