YAŞAM
Giriş Tarihi : 12-07-2020 15:08   Güncelleme : 12-07-2020 15:08

13 Temmuz Masum 113. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Ahem Gopi'yi El Üstünde Tutuyor

Masum dizisinin 13 Temmuz Pazartesi 113. bölüm tanıtımı özeti görüntüleri ile fragmanıyla karşınızdayız. İşte 13 Temmuz Masum özeti.

13 Temmuz Masum 113. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Ahem Gopi'yi El Üstünde Tutuyor

Masum dizisi bütün heyecanı ve hızıyla devam ediyor. Gopi'nin Urmila ile uyan kan grubu ile ameliyat öncesi hazırlığının ardından başarılı bir operasyon geçirmesi, sonrasında hızlı bir şekilde yoğun bakımdan uyanmasının ardından Raşi'nin de Gopi'ye gelerek yaptığı bütün oyunlar için özür dilemesi, konakta birçok şeyi değiştirecektir. Gopi'nin Kokila'dan isteği ile Raşi yeniden konağa dönmüştür. Gopi de hızlı bir iyileşmenin ardından eve döner. Bakalım Masum dizisinin 113. bölümünde neler olacak?

13 Temmuz Masum 113. Bölüm Özeti Tanıtımı

Masum dizisinin 13 Temmuz 113. bölüm özeti içeriğinde en çok dikkat çeken başlıklar Ahem'in Gopi ile birebir ilgileniyor olması ve Raşi'nin konaktakilerin güvenini tekrardan kazanma çabaları olarak görülüyor.

13 Temmuz Masum dizisi özeti içerisinde Raşi konağa geri dönmüştür. Ancak konaktaki herkes sanki o yokmuş gibi davranır. Ne Cigar ne de Hetal hepsi Raşi'yi yok sayar. Raşi'nin konağa dönmesinden rahatsızlık duyan bir kişi daha vardır, bu da Kinjal'dir. Çünkü Raşi'nin konağa gelmesiyle Kinjal'in gönderilmesi ihtimali oldukça artmıştır.

Kinjal konaktaki yerini sağlamlaştırmak için bir şeyler yapması gerektiğini düşünür ve en iyi yol olarak da Gopi'ye iyi davranmakta ve ona ne isterse yapmakta görür. Öyle ya Raşi'nin eve geri dönmesine Gopi sebep olmuştur. Ancak bu düşüncede olan tek kişi Kinjal değildir.

Raşi Güven Kazanmaya Çalışıyor

Masum dizisinin 113. bölüm tanıtımında Raşi konaktakilerin güvenini yeniden kazanabilmek için Gopi'nin iyi bir araç olduğunu düşünür. Ona iyi davranabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Kinjal, Raşi derken bunlara Ahem'in de ilgisi eklenince Gopi neye uğradığını şaşırır ve çok mutlu olur. Bu arada konağın kapısı çalar ve gelen kişi Urmila'dır. Kinjal de tam bundan korkmaktadır. Nitekim Urmila, Kinjal'i almak için Modi konağına gelmiştir. Urmila, Raşi eve döndü, Kinjal de eve dönmeli diyerek onu götürmek istediğini söyler. Kinjal bazı bahanelerin ardına saklanmaya çalışsa da Kokila da Urmila ile aynı fikirdedir. Böylece Kinjal ile Urmila evin yolunu tutarlar. Eve döndüklerinde Urmila'nın Kinjal'e bir sürprizi vardır. Kinjal sürprizi çok merak eder. Urmila da onu odasına götürerek sürprizin ne olduğunu gösterir. Urmila'dan beklenmeyen bir hareket olsa da paraya kıyıp Kinjal'in odasına bir klima taktırmıştır. Urmila bu işinde de cinlik düşünmektedir. Mankenlik kariyerinde iyi paralar kazanan Kinjal'i elden kaçırmamayı amaçlıyordur.

Ahem Gopi İle İlgileniyor

Bu arada Ahem de Gopi'ye çorba içirmeye çalışırken iş yerinden gelen bir telefon Ahem'in oldukça sinirlenmesine neden olur. Ahem olmadan işyerinde hiç bir iş yürümüyordur. Ahem ise Gopi'nin yanından bir an olsun ayrılmak istemiyordur. Kokila Ahem'in bu halini görünce ona işe gitmesini söyler. Burada Gopi'ye yardım edecek bir çok kişinin olduğunu söyler ve hatta Ahem işe giderken Gopi'ye çorbasını Kokila içirir. Ahem işe gider gitmesine ama aklı hep Gopi'dedir. İş yerinden de birkaç kez evi arayarak Gopi'nin neler yaptığını, nasıl olduğunu sorar.

13 temmuz masum özeti Gopi Rashi

Raşi ise evde yalnız kalmıştır. Kokila ile Hetal'e yanaşmak istese de ikili Raşi'ye yüz vermeyecektir. Gopi'nin yanına gider ve onu eğlendirmeye çalışır. Televizyonu Gopi'nin yanına getirir ve birlikte tv izlerler.

Masum dizisinin 113. bölümü özeti içerisinde akşam olunca Ahem konağa döner. Soluğu hemen Gopi'nin yanında alır ve onun uyuduğunu görünce mutlu olur. Gopi'nin uyurken rahat edebilmesi için her şeyi yapacaktır.

Raşi de evdekilerin gözüne girmek için tüm hamaratlığını konuşturur. Mutfak ihtiyaçlarının listesini yapar ve markete çıkar. Raşi'nin bu değişimi Kokila ile Hetal'i de oldukça etkilemiştir. Raşi o kadar kendini kaptırır ki Gopi çorba içmek istemediğinde annesi Urmila'dan tüyo alarak Gopi'nin en çok sevdiği yemeği yapar ve Gopi'ye getirir. Gopi mutlu olur ama Kokila o yemeği görünce kızar. Gopi'nin doktor perhizinde olduğunu ve o tarz yemekleri yememesi gerektiğini söyler.

Akşam olduğunda Ahem Gopi'nin uyumadığını görünce ona uyumasını söyler ama Gopi tüm gün uyuduğu için uyuyamadığını söyler. Ahem de bir oyun getirerek tüm gece Gopi ile oyun oynayacaktır.