YAŞAM
Giriş Tarihi : 13-07-2020 20:33   Güncelleme : 13-07-2020 20:33

14 Temmuz Aşk Bir Rüya 145. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Hamile Oldu

14 Temmuz Aşk Bir Rüya dizisinin 145. bölümü özeti, tanıtımı ve video fragmanı. Aşk Bir Rüya dizisinde yarın neler olacak?

14 Temmuz Aşk Bir Rüya 145. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Hamile Oldu

Aşk Bir Rüya Kanal 7 ekranlarında yarın akşam 145.bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Aşk Bir Rüya heyecanı devam ediyor. Yarın akşam yayınlanacak olan bölümde ana özet olarak Thapki'nin hamileliği ile Şada ve Aditi'nin doğum yapması ön planda olacak. Zaman çok hızlı akacak ve daha bugün yayınlanacak olan bölümde Thapki ile Bihan evlenirken bir sonraki bölümde Thapki'nin hamileliğini izliyor olacağız.

Thapki ile Bihan nihayet birleşmişlerdir. Ancak Bihan oldukça fazla korkuyordur ve bir olay olacak yine ayrılacağız vesveseleri ile dolanmakta. Thapki ise biz bir oldukça her türlü zorluğu aşarız düşüncesinde. Thapki, Bihan'ın eğitimine devam etmesini ister Bihan da bunu kabul eder.

Aşk Bir Rüya 145. Bölüm 14 Temmuz Özeti Tanıtımı

Şankar'ı polisler halen daha yakalayamamıştır. Şankar ormanda kaçmaya çalışırken birisi gelip onu kurtarır. Bu kimdir sizce? Tabii ki Koşi Devi. Koşi Devi ikimizin de intikamını çok acı alacağım diye Şankar'ı teselli etmeye çalışır.

Pandey konağında bir süredir işler oldukça yolunda gidiyordur. Thapki bir taraftan Bihan'ı ders çalışması için sıkıştırırken Bihan da Thapki den bir an olsun ayrı kalmak istemez. Eğitimine de iyice odaklanmaya başlayan Bihan için her şey iyi gidiyordur. Bir ara Thapki bayılır ve hemen hastaneye kaldırılarak yapılan testler sonucunda Thapki'nin hamile olduğu ortaya çıkar. Bihan ile Thapki çok şaşırır ancak bir yandan da kaybettiğimiz bebeğimi nihayet bize geri döndü sevinciyle mutluluktan uçarlar.

Pandeyler konağında zaman oldukça hızlı ilerliyor. Thapki'nin karnı burnunda zar zor yürüyordur. Korna sesi duyulur ve gelenler Aditi ile Dhruv'dur. Aditi doğum yapmıştır. Aditi doğum yapar da Şada ayrı kalır mı o da bir çocuk dünyaya getirir. Konakta herkes doğum sırasına girdi sanırım.

Koşi ise Vasu'nun eve köylü bir kadın işçi alacağını duyup bunu Şankar ile paylaşır. Bir oyunla Pandeyler'in sonunu getireceğiz der. Pandeylerde çalışmaya gitmek üzere hazırlanan Kalafati isimli kadının başına sopayla vuran Koşi, onun kılığına geçer. Ertesi gün Koşi ile Şankar Pandeyler konağına gelir. Başlarında örtü vardır ve adetleri gereği açmayacaklarını söyler. Haliyle yüzleri de görülmez. Thapki Koşi'nin sesinden biraz huylanır ancak onun Koşi olduğunu bir türlü kanıtlayamamaktadır. Şankar'a ise soru sorulunca konuşmaz, dilsiz olduğu söylenir.

aşk bir rüya Aditi ve Şankar

Koşi ile Şankar Eve Patlayıcı Yerleştiriyor

Şankar ile Koşi gecenin karanlığından faydalanıp evin bir köşesine patlayıcı yerleştirir. Ertesi gün bahçede gezen Thapki, kenarda parlak bir şey fark edecektir. Hemen Bihan'a söyler Bihan gelir ve onu oraya kimin koyduğunu bulmaya çalışır. Thapki bu sırada eve iki yeni yabancı kadının geldiğini söyler. Gizlice bir oyun planlayan Bihan ile Thapki, sonunda bu ikilinin Şankar ile Koşi olduğunu anlayacaklardır. Thapki Bihan'a hemen ele vermeyelim bakalım evde başka ne yapmışlar der ve sonrasında eve yerleştirilmiş 5 patlayıcı olduğunu öğrenirler ve bunların yerini bulmaya çalışırlar.