YAŞAM
Giriş Tarihi : 13-07-2020 16:50   Güncelleme : 13-07-2020 16:50

14 Temmuz Masum 114. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi İçin Eve Doktor Geliyor

Masum dizisinin 14 Temmuz 114. bölüm özeti tanıtımı ile fragmanı sizlerle. Masum dizisinde yarın neler olacak? Ahem Gopi için masaj yapıyor.

14 Temmuz Masum 114. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi İçin Eve Doktor Geliyor

Masum dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Gopi evde iyileşmeye başlarken herkesin kendisiyle ilgilenmesi onu çok mutlu edecektir. Belki de hayatı boyunca hiç bu kadar mutlu olmamıştır. Ailesi öldükten sonra amcası tarafından evlat edinilen Gopi'nin öyküsünün anlatıldığı Masum dizisinde 14 Temmuz Salı günü neler olacak. İşte 14 Temmuz Masum dizisinin özeti ile dizinin tanıtımı. 14 Temmuz Masum dizi özetinde Ahem Gopi'ye masaj yapıyor.

Kanal 7 ekranlarında haftanın 7 günü yayınlanan Masum dizisinde 114. bölüm de oldukça heyecanlı geçecek. Urmila'nın Kinjal için yaptığı oyun başına iş açacaktır. Kinjal yüzünde oluşan lekelerden dolayı çekimlere gidemez ve bu nedenle yüklü miktarda parayı geri ödemesi gerektiğini Urmila'ya söyler ve bu duruma Urmila şok olur. Olay bununla da bitmez ve ajanstan evlerine gelen bir kişi Kinjal'den ve Urmila'dan parayı geri ister. Bakalım bu kadar parayı nasıl bulacaklardır.

14 Temmuz Masum Dizisi Özeti ve Tanıtımı

Modi konağına gelince Raşi yine bir işler peşinde gezmeye başlar. Büyükannenin giysisindeki düğmeyi gizlice koparır. Ardından sanki bu düğme daha önce kopmuş gibi yaparak dikip düzelteceğini söyler. Büyükannenin böylece gönlünü kazanacaktır. Rashi her ne kadar işleri yoluna sokmaya çalışsa da bu hareketi onu daha çok zorlayacaktır. Zira büyükanne dolaptaki diğer sarileri de getirip Raşiye verir. Bunların hepsinin dikişlik bazı yerleri olduğunu söyler. Raşi de elinde bir yığın işle ortada kalmış olacaktır.

Diğer yandan Gopi'nin durumu da gün geçtikçe daha iyi oluyordur. Yürüme antrenmanlarına başlayan Gopi, epeyce de kendisini zorlar. Kokila ise Gopi'nin zorlandığını ve ayağının ağrıdığını görünce ona yağla birlikte masaj yapar. Masajla biraz rahatlayan Gopi uykuya dalar. Ancak bir süre sonra ağrılardan yine uyanır, Kokila'dan çekindiği için yağı kendisi ayağına sürmek ister ancak diğer bacağı da alçıda olduğundan elini ayağına yetiştiremez. Gopi bununla uğraşmaya devam ederken odaya Ahem girer. Ahem hemen işe koyulur ve Gopi'nin ayağına masaj yapmaya başlar. Gopi çok utanır, kızarır. Ama Ahem'in bu davranışı ile çok mutlu olmuştur.

Bu sırada Gopi'yi merak eden Kokila odaya girip Ahem'in masaj yaptığını görünce şok olur. Ahem'e sen dinlen bu işi ben yaparım der. Gopi'ye de bacağın ağrıdığında bana söylemelisin, saklama diye uyarıda bulunur.

Urmila ile Kinjal ise bu aralar karmaşık durumdadır. Ajanstan gelenlerin paralarını geri istemesi sonrasında Urmila çare aramaya başlar.

Gopi'nin Ağrıları İçin Doktor Çağrılır

Gopi için eve doktor çağırılır. Doktor Gopi'ye iğne yapacağını söyler ancak Gopi iğneden çok korkuyordur. Hele doktorun elindeki kocaman iğneyi görünce korkusu daha da artar, Kokila da onu yatıştıramaz. Hemen Ahem işten gelir ve Gopi'ye korkmamasını hemen olup biteceğini söyleyerek onu rahatlatmaya çalışır. Gopi Ahem'in konuşmalarından sonra rahatlar. Ahem Gopi'nin elini tutarken doktor iğneyi yapar. İğnenin acısına çığlık atarak kolunu çeken Gopi'nin kolu Ahem'in yüzüne çarpar. Normal zamanlarda Ahem böyle bir şeye çok kızardı ancak bu durumda olayın yanlışlıkla olduğunu söyleyip Gopi'ye sorun yok diyecektir.