YAŞAM
Giriş Tarihi : 14-07-2020 18:21   Güncelleme : 14-07-2020 18:21

15 Temmuz Masum 115. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Ahem Gopi'ye Masaj Yapıyor

Masum dizisinin 15 Temmuz 115. bölüm özeti ve fragmanı yine oldukça heyecanlı geçecek.

15 Temmuz Masum 115. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Ahem Gopi'ye Masaj Yapıyor

Kanal 7 ekranlarında Masum heyecanı devam ediyor. Gopi'nin hastaneden eve gelmesi ve Raşi'nin de yeniden konağa dönüşüyle konakta olaylar hızlıca akmaya başlar. Raşi evdekilere kendisini kanıtlamak için ne iş varsa yapmaya çalışır hatta öyle ki büyükannenin özel günlerde giydiği bir sarisinin düğmesini koparıp aa bunun düğmesi kopmuş hemen tamir edeyim ayaklarına bile yatacaktır.

Bu sırada Urmila ile Kinjal arasında da para yönünden oldukça sıkıntılı olaylar gerçekleşecektir. Kinjal'in yüzünde çıkan lekeler yüzünden reklam çekimlerine gidememesi sonrası ajansın reklam için verdiği parayı geri istemesi bir anda olur. Urmila ile Kinjal şok olsa da bu parayı geri ödeyebilecek güçleri yoktur.

15 Temmuz Masum 115. Bölüm Özeti Fragmanı

Bu arada konakta Gopi'ye ilgi üst düzeydedir. Hatta Ahem bile sırf Gopi ile ilgilenmek için günlerdir işe gitmiyordur. Ahem olmadan işler iyi yürümez fakat o Gopi ile kalmak istiyor.

Gopi'nin sık sık ayak ağrıları oluşmaya başlar. Her ne kadar Kokila bu ağrılar için Gopi'ye yardımcı olsa masaj yapsa da Kokila'nın olmadığı zamanlarda artan ağrılar yüzünden Gopi oldukça zahmet çeker. Bunlardan birisinde Ahem Gopi'nin ayağına masaj yapmaya başlar. Gopi çok mutlu olur.

Masum dizisinin 15 Temmuz özeti içeriği oldukça heyecanlı sahnelerden oluşuyor.