YAŞAM
Giriş Tarihi : 15-07-2020 22:12   Güncelleme : 15-07-2020 22:13

16 Temmuz Aşk Bir Rüya 146. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Bihan Şankar'ı Öldürdü

Aşk Bir Rüya dizisi Thapki Pyaar Ki 16 Temmuz Perşembe 146. bölüm özeti ve tanıtım fragmanı ile sizlerleyiz.

16 Temmuz Aşk Bir Rüya 146. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Bihan Şankar'ı Öldürdü

Aşk Bir Rüya dizisi 15 Temmuz akşamı Kanal 7 ekranlarında yayınlanmadı. Bunun yanında yarın akşam 146. bölümün aynı saatinde yayınlanacağı duyuruldu.

Aşk Bir Rüya heyecanın tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin bu günlerde yayınlanan bölümlerinde zaman çok hızlı geçiyor. Bihan ile evlenip hamile olan Thapki için kötü günler geride mi kaldı? 14 Temmuz Aşk Bir Rüya dizisinin bölümünde eve hizmetçi olarak alınan iki hizmetçinin Koşi ile Şankar olduğu belli olmuş ve onların yerleştirdikleri patlayıcılar aranmaya başlanmıştı. Güzeller güzeli Thapki acaba bu olayı da sıkıntısız bir şekilde atlatmayı başarabilecek mi?

16 Temmuz Aşk Bir Rüya 146. Bölüm Özeti Tanıtımı

Aşk Bir Rüya dizisinde zaman çık hızlı akıyor. Bugün yayınlanan bölümdeki tarihin ardından 7 ay geçiyor ve Aditi ölürken Bihaan hafızasını kaybediyor. İşte detaylar..

Thapki ile Bihan'ın araştırmalarıyla eve alınan yeni hizmetçilerin Şankar ile Koşi oldukları anlaşılmıştı. Ancak Thapki onların evde ne karıştırdıklarını öğrenmeden gerçek yüzlerini konakta ortaya çıkarmak istemezler. Evin çeşitli yerlerine yerleştirilmiş olan 5 patlayıcının nerede olduklarını bulmaları gerekiyordur.

Diğer yandan konakta bir tören düzenlenir. Yeni doğan bebeklere isim koyma töreni yapılacaktır. Şada öne çıkarak oğlunun olduğunu ve bundan dolayı evin varisi konumunda olduğunu söyleyerek her ne istiyorsa onun yapılmasını ister. Evdeki diğerleri de buna pek fazla laf etmezler.

Bu sırada Şada Bauji'ye oğlunun geleceğini garantilemek adına 2 milyonluk bir belge imzalatır. İsim törenleri nihayetinde bitmiştir. Sırada Thapki'nin töreni vardır. Koşi ile Şankar herkesin evin içine toplandığını görünce oradan kaçıp bombaları patlatmayı amaçlarlar. Ancak kaçarlarken Şankar, telefonunu evin içinde unuttuğunu eğer telefon bulunursa her şeyi kendilerinin yaptığının ortaya çıkabileceğini söyler ve eve dönüp telefonunu alır. İkili evin dışından uzaktan bombayı patlatacaklardır. Şankar düğmeye kendisi basmak ister, basar ancak herhangi bir patlama olmaz. Koşi hemen neden patlamadı acaba diyerek düşünürken Şankar başındaki ötrüyü kaldırarak ben Thapki'yim der. Koşi yakalanmıştır. Şankar'ı da evin içinde Bihan yakalamıştır zaten. Her şey ortaya çıkmış, ikili yakalanmışken Şankar yine Thapki'yi rehin alır. (Bu ev ahalisi bir akıllanmadı gitti.)

Şankar Thapki'yi zorla arabaya bindirir. Bir kovalamaca başlar. Uçurumun kenarına kadar kovalamaca sürer. Orada yaşanan arbedede Şankar, Thapki'yi uçurumdan atmak isterken Bihan hızlı davranarak Thapki'yi çeker ve Şankar'ı uçuruma iter. Şankar tam düşecekken Bihan onun elini tutar, Şankar da yalvarmaya başlar. Bihan'ın gücü çok fazla yetmez ve Şankar uçurumdan aşağı düşer. Bu arada polisler hemen olay yerine gelir ve Bihan'ı cinayet işlemekten dolayı tutuklarlar.

Şankar Yine Ortaya Çıkar

Thapki için zor zamanlar başlamıştır. Thapki mabede giderek dualar etmeye başlar. Ancak o da ne öldü sanılan Şankar birden ortaya çıkar. Thapki'yi tehdit eder, Thapki de Bihan'ı kurtarabilmek için tehditlere boyun eğer. Ertesi gün Bihan hapisten çıkar. Şankar Thapki'yi sıkıştırmaya başlar ve Bihan'a olayları anlatmasını ister. Thapki tam olayları anlatacakken sancısı başlar ve hastaneye kaldırılır.

Olayı duyan Kabir de hastaneye gelir. Thapki hastanede Bihan'ın elini bırakarak Kabir'in elini tutar. Bu çocuk Kabir'in der. Olay o kadar saçma bir hale gelir ki Thapki doğum anına kadar ikiz doğuracağını bilmiyordur. Doğum biter Şankar çocukların birisini kaçırır. Doktorlar da dava ediliriz korkusuyla ikiz doğurduğunu ama bebeğin birisinin öldüğünü söyler.

aşk bir rüya şankar ölür

Bihan mabed içinde dua ediyordur, bu sırada telefon gelir ve çocuğun birinin öldüğü kendisine söylenir. Şankar kaçırdığı çocuğu yolun ortasına bırakır gider. Tesadüfün böylesi çocuğu Bihan bulur ve bu çocuk bana gönderildi diyerek onu sahiplenir.

Aradan 7 Yıl Geçer, Bihan Hafızasını Kaybetmiş

Aşk Bir Rüya dizisinde zaman çok hızlı akıp gidiyor. Tam 7 yıl sonra Bihan'ın bulduğu ikizlerin biri olan Tina'nın yaş günü vardır. Ayrıca Aditi de çoktan ölmüştür. Bihan da hafızasını kaybetmiş, eskiden cevval olan adamın yerine pısırık bir adam gelmiştir.