YAŞAM
Giriş Tarihi : 15-07-2020 15:54   Güncelleme : 15-07-2020 15:54

16 Temmuz Masum 116. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi İçin Bir Mucize Gerçekleşir

Masum dizisinin 16 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak olan 116. bölümün detaylı tanıtımı ve özeti.

16 Temmuz Masum 116. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi İçin Bir Mucize Gerçekleşir

Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında tüm heyecanıyla devam ediyor. Bakalım 16 Temmuz Masum dizisi nasıl olacak? Bildiğiniz üzere Masum Saathiya dizisinde ailesi öldükten sonra amcası tarafından evlatlık alınan ancak amcasının eşi ile kızının türlü oyunlarına maruz kalan saf ve temiz kalpli Gopi isminde genç bir kızın öyküsü anlatılıyor. Dürüstlüğün ve doğruluğun tüm yalanları yok edeceğine inanan Gopi, Masum dizisinin başrolünü Rashi, Kokila, Ahem ve Urmila gibi isimlerle paylaşıyor. Siz değerli okuyucularımızı bu detaylarla sıkmadan gelin 16 Temmuz 2020 Perşembe günü yayınlanacak olan Masum dizisinin 116. bölüm özetine bir bakalım.

Masum 16 Temmuz 116. Bölüm Özeti ve Fragmanı

16 Temmuz Masum özeti içeriğinde Ahem'in Gopi'ye olan ilgisi her geçen saat artıyor. Kullanacağı ilaçlardan yapması gereken egzersizleree kadar Gopi'nin her şeyiyle ilgilenen Ahem'in aksine Cigar ise Rashi ile hiç ilgilenmiyor, bağını tamamen kesmiştir.

Ahem işe gittiğinde de Gopi'nin durumunu sormak için sık sık evi arıyor, Gopi'nin ilaçlarının verilip verilmediğini ve durumunu sorup duruyor. Bir aramasında telefona Kokila çıkar, ona Gopi'yi soramaz ve yalan söyler, eften püften aradığını belirtir ancak sonrasında aramasının nedeni olarak Gopi olduğunu Kokila'ya da itiraf edecektir.

Ahem Gopi İçin Cep Telefonu Alır

Ahem böyle her gün evi aramaktan da çekinmeye başlamıştır. Karşısına kimin çıkacağını, her defasında Gopi'yi sormaktan utanır hale gelmiştir. Bu durumu düşünerek kendisini de rahatlatacak bir hamle yapar. Gopi'ye sürpriz yaparak ona cep telefonu alır. Hediye olarak eve gönderilen telefonu Rashi alarak Kokila'ya götürür. Bu esnada Ahem, Kokila'yı arayarak cep telefonu aldığının bilgisini de kendisine verir. Kokila aslında bu hamleden çok hoşnut kalmaz ancak Ahem'e de bir şey demek istemez. Ahem'in kendisine cep telefonu aldığını gören Gopi ise mutluluktan havalara uçuyordur. Gopi için işler günden güne daha iyiye gitmektedir.

Gopi'yi arayan Ahem ilaçları alıp almadığını soracaktır. Ancak Gopi telefonu açarken biraz tedirgin olur çünkü yanında Kokila vardır. Ahem neden telefonu geç açtın diye Gopi'ye sorar Gopi ise çekingen cevaplarla onu öteler. Ahem ile Gopi neredeyse 5 dakikada bir telefonla görüşüyorlardır. Oldular liseli aşıklar gibi. Ahem'in Gopi'ye olan ilgisi iş çıkışı eve geldiğinde de devam ediyordur. Gopi'yi kaldırır yürütür ancak bu sırada Ahem'in cep telefonu çalınca bir an boş bulunup Gopi'yi bırakır telefonu açar. O anda Gopi yere düşer, Ahem çok korkar. Evdekiler de sesi duyup hemen oraya gelirler. Gopi'yi yerden kaldırarak yatağına geri yatırırlar. Gopi'nin durumu pek iyi değildir zira artık ayaklarını hissedemiyordur.

Gopi İçin Eve Doktor Çağırılır

Ayağını hissedemeyen Gopi için eve doktor çağırılır. Doktor muayene sonrasında durumun ciddi olduğunu ve bu durumun kalıcı olabileceğini evdekilere söyler. Gopi'nin ömür boyu tekerlekli sandalyeye mahkum kalma durumunu düşünen Ahem duygusal olarak paramparça olur. Çünkü bu sorunun nedeni kendisidir.

Kokila bu durum için Ahem'i yatıştırmaya çalışır. Ancak Ahem oldukça fazla etkilenmiştir ve artık Gopi'ye dokunurken bile bir şey olacak korkusuyla başkalarından yardım istemektedir.

Rashi ise Cigar ile arasını düzeltmek için Gopi ile ilgilenme durumunu sahiplenir. Onu dışarı çıkarır. Tekerlekli sandalyesi ile Gopi'yi parklarda gezdirir. Kokila ile Hetal de Raşi'den şüphelendikleri için onları takip eder. Aynı zamanda Ahem de Gopi'yi görmek için parka gelir. Tam bu sırada Raşi'nin telefonu çalar. Telefona odaklanan Raşinin elinden tekerlekli sandalye çıkar ve bir anda yokuş aşağı hızlıca gitmeye başlar.

masum 116. bölüm Gopi iyileşti

Kokila ile Hetal şoke olmuştur ve hiç bir şey yapamazlar. Ahem ile Raşi Gopi'yi yakalamak için koşmaya başlarlar. Yokuşun sonunda dikenli tellerin olduğu bir yer vardır. Tam tellere çarpacakken Gopi bir hamle ile kendisini sandalyeden atar ve o an bir mucize gerçekleşir. Ahem, Raşi, Kokila ve Hetal bir anda ayakta duran Gopi'ye bakıyorlardır. Ahem Gopi'nin bu halini görünce mutluluktan havalara uçar. Raşi de azar yemek yerine oradakilerin övgüsünü alacaktır.

Masum dizisinin 16 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak olan 116. bölüm özeti şimdilik bu kadar. Yarın güç içerisinde 17 Temmuz Cuma günü özeti ve tanıtımı ile sizlerle olacağız.