YAŞAM
Giriş Tarihi : 16-07-2020 22:22   Güncelleme : 16-07-2020 22:22

17 Temmuz Aşk Bir Rüya 147. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Thapki ve Bihan Radyoda Karşılaşır

Aşk Bir Rüya dizisi Kanal 7 ekranlarında 17 Temmuz Cuma akşamı 147. bölümüyle ekranlarda olacak. İşte 17 Temmuz Aşk Bir Rüya özeti..

17 Temmuz Aşk Bir Rüya 147. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Thapki ve Bihan Radyoda Karşılaşır

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinin heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Kanal 7 ekranlarında her gün akşam saatlerinde yayınlanan sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya'da yarın akşam neler olacak? Bu gün yayınlanan bölümde sonunda Bihan hafızasını kaybetmişti. Thapki doğumda ikizlerinden birisini kaybetmişti ancak kader bu ya kaybolan ikizin tekini Bihan bulmuş ve sahiplenmişti. Tam Bihaan ile Thapki arasında her şey düzeldi derken kader onları yeniden mi ayıracak? İşte 17 Temmuz Aşk Bir Rüya 147. bölümün özeti ve tanıtımı..

Aşk Bir Rüya 17 Temmuz 147. Bölüm Özeti ve Tanıtım Fragmanı

Aşk Bir Rüya dizisinde yıllar çabucak geçmektedir. Tam 7 yıl sonra Bihan hafızasını kaybetmiştir. Kızı Tina'nın doğum günü için alınan pastayı eve götürmek isterken serseri takımı ile karşılaşır ve pastayı Bihan'dan almak isterler. Bihan pastayı vermek istemez ve kaçmaya başlar. Tam Bihan eve geldiği anda adamlar etrafını sararlar. O sırada Bauji Bihan'ı kurtaracaktır.

Çutki ile Barki ise zamanında Bihan'ın ne kadar cesur birisi olduğunu bildikleri için şimdi dönüştüğü pısırık kedi haline akıl sır erdiremiyorlardır. Serserilerden kurtulan Bihan, kızı Tina'nın yanına geçer. Baba kız çok iyi anlaşıyorlardır. Evde Şankar Bihan'ı sık sık azarlıyorlardır. Tina'nın öksüz bir kız olduğunu, ucuz bir pasta için üstünü başını kavgada yırttığı için onu azarlar. Evdekiler de Şankar'a hiç bir şey diyemez.

Thapki Gazeteciliğe Geri Döner

Aradan 7 yıl geçince Thapki ne haldedir diye merak ediyorsanız o da mesleğine geri dönüş yapmıştır. Bir haber yaptığı esnada patlamanın ortasında kalan çocuğu oradan kurtararak annesine teslim eder. Thapki bu olayın ardından alelacele eve gitmek ister, zira onun da Bani isimli kızının bugün doğum günüdür. Bani her şeyiyle tıpkı Bihan gibidir. Onun gibi konuşur onun gibi davranır. Ancak annesi Thapki üzerine de çok düşüyordur. Annesinin kekemeliği ile alay edenlerin hepsine gününü göstermek isteyen cevval bir kız olmuş çıkmıştır.

Bu sırada zavallı kız Tina ise Şada ile Şankar'la aynı evde korku içinde kalmaktan olsa gerek ara ara kekelemeye başlamıştır. Bihan bu durumdan işkillenmeye başlasa da Şankar'ın ona verdiği ilaçlar onu düşünmekten alıkoymayı başaracaktır. Ama yine de kızı Tina'nın kekelemesini anlamsız bir şekilde hoşuna giden bir şey olarak görür.

Bu arada Tina da sık sık kekeleyince Barki, bir anda Thapki'nin adını anar. İsmi duyar duymaz Bihan bir anda sarsılır ama daha ne olduğunu anlamadan Şankar hemen Bihan'a ilaç vererek onu yeniden uyuşturur.

Thapki İle Bihan Radyodan Aynı Şarkıyı İstek Yapar

Aradan geçen yedi yılın ardından Thapki ile Bihan, aynı anda birbirlerinin sesini duyacaklardır. Kızların sevdikleri bir şarkı için Thapki ile Bihan radyoyu arayıp istekte bulunacaktır. Peşpeşe aynı şarkıların istenmesi radyo spikerinin de ilgisini çeker. Kızların da aynı gün doğum günü olması nedeniyle iki aileyi bir araya getirmeye çalışır. Bihan alo dediği sırada Thapki donup kalır. Thapki ile Bihan aynı anda kızlarının isimlerini söyler. Thapki, Tina'nın doğum gününü kutlar. Tina da Thapki'ye önce anne der sonra da teyze diye düzeltir.

Şada evde Tina'yı hiç sevmez. Onu yatılı okula göndermenin hesaplarını yapar. Kitap ve çantasını yakarak suçu Tina'ya atar. Bihan da korkak ödleğin teki olduğundan hiç bir şey söyleyemez.

Aşk Bir Rüya dizisinin 17 Temmuz tarihli bölümünün genel özeti ve tanıtımı bu şekilde. Yarın akşam 18 Temmuz Aşk Bir Rüya özeti ve fragmanı ile sizlerle birlikte olacağız.