YAŞAM
Giriş Tarihi : 16-07-2020 17:16   Güncelleme : 16-07-2020 17:16

17 Temmuz Masum 117. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Ahem Gopi'nin Saçlarını Yıkar

Masum dizisinin 17 Temmuz Cuma günü yayınlanacak olan 117. bölümün özeti ve tanıtımı fragmanı sizlerle.

17 Temmuz Masum 117. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Ahem Gopi'nin Saçlarını Yıkar

Masum dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugün yayınlanan bölümde Rashi'nin şansına olsa gerek yaptığı bir kaza sonrası Gopi'nin yeniden ayağa kalkmasına neden olmuştu. Konaktakiler Gopi'yi yürürken görünce oldukça şaşırırlar, hatta buna sebep olan Raşi de konaktakilerden övgüleri sırayla alır. Ancak Cigar henüz Raşi'yi affetmemiş, ona karşı öfkesini bir türlü yenemiyordu. Raşi bu duruma kafayı takacak ve annesini arayacaktır. Annesi Urmila ise Gopi üzerinden giderek konaktakilere şirin gözükmesine devam etmesi yönünde telkinine devam etmişti. Er ya da geç Raşi, Cigar tarafından da kabul edilecekti.

Masum 17 Temmuz 117. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Gopi artık yavaş yavaş rutin işlerini kendisi yapmaya başlamıştı. Kokila'dan mutfağa girip çalışmak için izin ister ancak bu isteği kabul edilmez. Hetal ile Gopi'nin ısrarları sonrası Kokila, kendisini çok fazla yormaması şartıyla bu isteğini kabul ettiğini söyler.

Henüz yeni yeni yürümeye başlayan Gopi için ayakta bu kadar fazla kalmak ağır gelmiştir ve yemek yaptığı esnada kendisinden geçerek düşeceği sırada Ahem'in onu şans eseri görüp tutmasıyle son anda düşmekten kurtulur. Ahem Gopi'nin mutfakta çalışıyor olmasına çok kızar. Ortalıkta bağırmaya başlar, henüz tam iyileşmemiş birinin mutfağa sokulup çalıştırmanın ne kadar saçma bir düşünce olduğunu söyler. Bu laflara Kokila bozulsa da çok fazla üzerine gitmez.

Gopi Ahem'e Mektup Yazıyor

Gopi, kendisi için o kadar uğraşan ve kendisini düşünen Ahem'e teşekkür etmek ister ancak oldukça utangaç olduğu için bunu bir mektup yazarak söylemeyi düşünür. Alır eline kağıdı kalemi, karalar karalar yazdığı hiç bir şeyi beğenmeyip kağıdı buruşturarak yere atar. Tam o sırada Ahem içeri girer ve Gopi'nin attığı kağıt önüne kadar yuvarlanır. Yerden kağıdı eline alır, açıp okuyunca Gopi'nin kendisine ettiği teşekkürü görür. Gopi çok utanmıştır ama bu mektup Ahem'i çok mutlu eder.

Ahem, Gopi'nin Saçlarını Yıkayacak

Gopi bir süredir kafasındaki bandaj ve alçı yüzünden saçlarını yıkayamamıştır. Bunu dener başaramaz tam o esnada Ahem içeri girer. Ahem Gopi'yi koltuğa uzatır, başının altına leğen koyarak elleriyle nazikçe Gopi'nin saçlarını yıkamaya başlar. Gopi bu durumdan ne kadar utansa da halinden çok memnundur. Ahem Gopi'nin saçlarını yıkadıktan sonra nazik bir şekilde saçlarını kurutur.

ahem gopinin saçını yıkıyor

Ahem'in Gopi'inin saçlarını yıkarken alnındaki yaraya o kadar dikkat etmesi, Gopi'nin canının hiç yanmasını istemediğindendir.

17 Temmuz Masum dizisinin özeti ve tanıtımı bu gün için bu kadarla sınırlı. Yarın aynı saatlerde 18 Temmuz Cumartesi günü yayınlanacak Masum dizisinin öyküsü ve özeti ile karşınızda olacağız. TeknoGaste dizi özetlerini takip edin.