Yaşam
Giriş Tarihi : 19-06-2020 00:04   Güncelleme : 19-06-2020 00:04

18 Haziran Lezzet Düşkünleri Gökhan Şef İle Burhan Kaç Puan Aldı?

TV8'in damak tadı yemek yarışması Lezzet Düşkünleri'nde günün puanlaması yapıldı.

18 Haziran Lezzet Düşkünleri Gökhan Şef İle Burhan Kaç Puan Aldı?

Lezzet Düşkünleri adlı yemek yarışmasında 18 Haziran Perşembe günü Gökhan Şef ile yardımcısı Burhan, rakipleri tarafından oylandı. Peki Gökhan şef ile Burhan kaç puan aldı? Detaylar haberimizde.

Ünlü şef Gabriele Sponza tarafından sunulup yönetilen Lezzet Düşkünleri adlı yemek yarışması izleyici kitlesini genişletip belli bir seviyeye çıkarmayı başardı. Haftanın 5 günü Lezzet Düşkünleri evinde hünerlerini sergileyen 5 yemek şefi, yardımcıları ile birlikte rakiplerinden, sonrasında izleyicilerden ve finalde ise şef Gabriele Sponza tarafından puanlanarak haftanın ödülü olan 10 bin liranın sahibi olmak için çalışıyorlar.

Gökhan Şef ve yardımcısı Burhan, hazırladıkları menü ile rakiplerinden toplamda 28 puan almayı başardı. Bu puan standart olarak eleme potasından uzaklaşabilmek ve finalde yarışabilmek için iyi bir puan olarak değerlendirilebilir.

Cumartesi günü yayınlanacak olan Lezzet Düşkünleri haftanın finalinde büyük ödülü kazanabilmek için bakalım Gökhan Şef ve Burhan'a aldıkları bu 28 puan yetebilecek mi?