YAŞAM
Giriş Tarihi : 17-07-2020 22:15   Güncelleme : 17-07-2020 22:15

18 Temmuz Aşk Bir Rüya 148. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki ve Bihan Karşılaşır

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisinin 18 Temmuz tarihli yayınlanacak olan 148. bölüm özet tanıtımı ve fragmanı. Bihan ile Thapki birbirlerini görecek mi?

18 Temmuz Aşk Bir Rüya 148. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki ve Bihan Karşılaşır

Aşk Bir Rüya dizisi 18 Temmuz Cumartesi akşamı 148. bölümüyle devam edecek. Hindistan'da 2015 yılında ilk yayınlandığı tarihlerde daha ilk bölümlerinden oldukça beğeni toplayan ve ülkede bir çok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki dizisinde kekemelik sorunu olan genç ve güzel bir kızın öyküsü anlatılıyor. Kekemelik sorunu nedeniyle insanlarla ilişki kurmaktan zorlanan, aşk hayatında kimseye yakınlık gösteremeyen Thapki, evleneceği gün de eşi olacak kişi tarafından sırf bu nedenle terk edilir. Hayata küsmeyen ve yeni bir işe giren Thapki, zamanla ikili ilişkilerinde başarı yakalayacaktır ancak acaba istediği aşkı bulabilecek midir? Aşk Bir Rüya dizisinin 18 Temmuz 148. bölüm özetinde neler yaşanacak şimdi onlara bakalım.

18 Temmuz Aşk Bir Rüya 148. Bölüm Özeti Tanıtımı

Şankar ile Şada'nın aklı fikri şu sıralar Tina'yı evden göndermekle meşguldür. Tina üzerinden oyunlar oynamaya başlarlar. Evde bir maskenin içine pul biberi atıp bu maskeyi Tina'nın Şada'nın kendi kızı Anu'ya taktırmasını sağlayacaktır. Anu'nun yüzü biberden kızarınca Şada ortalığı galeyana getirir. Tina'nın kulağından tuttuğu gibi onu herkesin olduğu yere getirir. Tina birşey yapmadığını söylese de nafile. Şada eline bir sopa alır ve Tina'ya vurmaya çalışır. Bihan gelip hemen sopayı tutar ve Tina adına ondan özür diler. Tina bunun böyle olmayacağını, Tina'nın yatılı okula gitmesi gerektiğini yeniler. Şankar da Tina'nın iyi bir terbiye alması gerektiğini savunacaktır. Tina evdeyken diğer çocukların canı bile tehlikedeymiş güya. Dhruv eve gelir ve Tina'nın hiç bir yere gitmeyeceğini söyleyerek Şada'yı susturur.

Aşk Bir Rüya dizisinin 148. bölümünde Thapki de sık sık Bihan'ın hayalini kurmaktadır. Her yerde Bihan'ın hayalini görüp onunla konuşmaya başlamıştır. Bu arada Thapki'yi okuldan öğretmenler çağırır ve kızı Bani'nin annesiyle alay ettiği için okuldaki bazı erkekleri dövdüğü söylenir. Okul müdürü olacak kadın Thapki'ye siz çok hanımefendi birisine benziyorsunuz, bu çocuk kime çekti ki diye sorar? Thapki de müdüreye ben Bani'nin hem annesi hem de babasıyım diye çıkışır.

Bihan'ın Kızı Tina Yatılı Okula Verilir

Bihan ile kızı Tina'nın ayrılık vakti gelmiştir, Tina yatılı okula gidecektir. Bihan her ne kadar kızını göndermek istemese de bunu yapmak zorundadır. Bu arada yolda Thapki ile Bihan'ın arabası arka arkaya gelir ancak birbirini göremeyeceklerdir.

Tina yatılı okula gelir ve odasına yerleştirilir. Bihan ve kızının karnı acıkmıştır. Tina çantasından mango şekerini çıkarınca Bihan taa uzaklara dalar, mango şekeri ona çok tanıdık gelir. O sırada diğer sahnede Bani de annesine mango şekeri getirir. Thapki kızı Bani'ye de o şekerden yemesini ister. Ancak Bani annesine bu ne biçim bir tat acaba senden başka bunu yiyen var mıdır diye çıkışır. Tina da Bihan'a uzatır şekeri ama o da bu şekerden yemeyecektir.

Bu arada evde Bihan'ın evden kayboluşu sorgulanır. Herkes birbirini suçlayacaktır. Şankar tartışma esnasında Şada'ya bıçak çeker. O da alıştı her olayda bıçakla birini rehin almaya. Bihan senin yüzünden gitti diyerek Şada'ya bağırır. Ancak Şada hemen bir hamleyle bıçağın yönünü Şankar'a çevirir.

Bu arada tesadüftür ki Tina ile Bani aynı okula yazılmıştır. Thapki ve Bihan da birbirlerinden habersiz o okuldadırlar. Thapki arkadan Bihan'ı görür ona yaklaşmaya çalışır ancak kaybeder. Bu esnada Tina ile Bani okulda tanışırlar. Aynı takımda yarışacaklardır. Tina hemen Şada ile Şankar'ı düşünerek korkudan ağlamaya başlar. Bani ise Tina'nın ağlamasınaçok kızar ve onu iteklemeye başlar. Thapki gelir ve Bani'ye kızar, Tina'ya sarılarak onu avutmak ister. Thapki, Tina'yı mutlu edebilmek için birçok yol dener ama nafile. En sonunda çantasından çıkardığı mango şekerini alır ve Tina'ya uzatır. Tina teşekkür etmek isteyince kekelemeye başlar. Thapki birden donakalmıştır. Bir şeyleri içten içe sezinlemiştir.

Bu arada Bihan da kızı tina'nın yanına gelebilmek için güvenlik personelinden kaçar. Bihan saklanmaya çalışırken Thapki gelir ve tam Bihan'ın yanında durarak telefonunu çıkarır. Bihan güvenliği görünce Thapki'yi kendine çekerek arkasına bakmamasını söyler. Thapki çok endişelenir ve güvenlik gidince Bihan hemen kapıdan sıvışır. Bihan'ı sınıfın önünde güvenlik yakalar. Bani ilk kez babasını burada görür. Uzun uzun bakışırlar, bu sırada Thapki de Bihan'ı görür ama onu tanıyınca kaçar. Şankar'ın sözlerini hatırlar. Ağlamaya başlar. Tina da babasıyla konuşur ve ona Thapki'den bahseder.

Tina'yı okuldaki diğer öğrenciler de rahat bırakmayacaktır ancak Bani her defasında ortaya çıkarak Tina'yı koruyacaktır. Bani Tina ile el sıkışarak artık arkadaş olduklarını söyler.

Aşk Bir Rüya dizisi 18 Temmuz özeti içerisinde son sahnelerde ise okuldaki kızlar Tina'yı laboratuvara kilitleyeceklerdir. Zavallı kız da içerde bir kimyasal şişeyi düşürür ve öksürüp bayılır. Onu oradan Thapki kurtarır. Tina da Thapki'ye seni babamla tanıştıracağım der. Thapki tam oradan gidecekken kapıya şalı sıkışacaktır, şalını oradan kurtarmak isterken koridordan Bihan görünür. Bihan, Thapki'yi görüp ona bakmaya başlar. Bihan yaklaşır, Thapki ayağa kalkar ama Bihan sanki onu tanımıyormuşcasına yanından geçer gider. Thapki çok kızar, Bihan'ın kendisini nasıl umursamadığını düşüne düşüne kendisini yer bitirir.

Size bir süpriz yaparak Aşk Bir Rüya 19 Temmuz Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 148. bölüm içerisinden bir bölümü Hint dili seçeneğiyle sunalım.

Aşk Bir Rüya dizisinin 148. bölümü yine heyecnalı sahneler içeriyor. Bir sonraki bölümde bakalım Bihan, Thapki'yi hatırlayabilecek mi? Thapki de Bihan'ın kendisini neden hatırlamadığının nedenini öğrenecek mi? Tüm bunları yarın akşam yayınlayacağımız Aşk Bir Rüya 149. bölüm özeti içerisinde bulacaksınız. İyi seyirler.