YAŞAM
Giriş Tarihi : 17-07-2020 16:39   Güncelleme : 17-07-2020 16:39

18 Temmuz Masum 118. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi ve Ahem Arabulucu Oldu

Masum dizisinin 18 Temmuz Cumartesi günü yayınlanacak olan 118. bölüm tanıtımı ve özeti ile karşınızdayız. Masum dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

18 Temmuz Masum 118. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi ve Ahem Arabulucu Oldu

Masum dizisinde heyecan devam ediyor. 18 Temmuz Masum dizi özeti içeriğinde bu gün haberimizde neler olacak? Hindistan'da yayınlandığı ilk andan itibaren büyük beğeni toplayan Masum, alanında birçok ödülün de sahibi oldu. Ülkemizde de Kanal 7 aracılığıyla yayınlanan popüler Hint dizisi Masum, ailesi öldükten sonra amcası tarafından evlat edinilen genç bir kızın öyküsünü anlatıyor. Amcası tarafından çok sevilmekle birlikte kuzeni Raşi ve amcasının eşi Urmila tarafından da bir o kadar itilen Gopi karakterini izlerken iyiliğin, dürüstlüğün ve gerçek sevginin ne olduğunu çok daha iyi anlayabileceksiniz. İşte Masum dizisinin 118. bölümünün özet tanıtımı.

Masum 18 Temmuz 118. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Masum dizisi 18 Temmuz özeti içerisinde Raşi'nin evdekilerin güvenini kazanabilmek için yaptığı işler ve verdiği emekler devam ediyor. Kokila tarafından da fazlaca para verilerek denenen Rashi, bu sınavı başarılı geçirmiş ve konak içinde kendisi için işler nispeten iyi gidiyor gibi gözükmektedir. Raşi'nin konakta tekrar güven kazanabilmesi için Gopi de ona olabildiğince destek verecektir. Cigar'ın gönlünü kazanmak için hediye alınması fikri nedeniyle ikili alışverişe çıkar ve üzerinde "Seni Seviyorum" basılı bir ayıcık almaya karar verirler. Aldıkları ayıcığı iyice paketletirler ve eve getirip masanın üzerine koyarlar. Tam o sırada eve bir kargo gelir, Gopi kargocudan aldığı paketi de alıp masaya koyar. Ancak bir sorun vardır, iki paket tıpatıp birbirinin aynısıdır. Raşi paketlerden ayıcığı almak isterken diğerini alır ve Cigar için sürpriz yapmak üzere valizin içine koyar.

18 Temmuz Masum 118. bölüm içinde Urmila da piyango olayına iyiden iyiye kafayı takmıştır. Kazanacağı paraları düşünür hatta iyice buna odaklanır ki evdeki kocasının gömleklerinden birisini alarak onu da eskiciye satacak ve parasıyla yeni bir bilet alacaktır.

Ahem işten eve gelir ve masanın üzerinde bir paket görür. Gopi'nin kendisine hediye aldığını düşünerek açar. Paketin içinden seni seviyorum yazılı ayıcık çıkınca Ahem iyice şaşırır, böyle bir hediye beklemiyordur. Ancak çok da sevinmiştir. Diğer tarafta Cigar da hediyeyi görür ancak açmak istemez. Raşi onı sıkıştırıp paketi zorla açtırır. Paketler karıştığı için bu paketin içinden saçma sapan bir hediye çıkar, bunu gören Cigar Raşi'ye iyice sinirlenir.

Ahem bu sırada Gopi'ye almış olduğu hediyeyi sorunca Gopi utanır ve de şaşırır. Kem küm ederek olan biteni Ahem'e açıklar. Bu hediyeyi Raşi'nin Cigar için aldığını söyler. Ahem ise Gopi'nin bu olaya çok müdahil olmamasını ister. Ancak Gopi, Raşi ile Cigar'ı kardeşi gibi gördüğünü ve onların mutluluğunu sağlamanın kendilerine düşen görev olduğunu söyler. Ahem ise Gopi'nin bu düşüncesinden etkilenir ve kendisi de Cigar ile Raşi'yi barıştırmak için Gopi'ye yardım etmeye çalışır.

Ahem de Cigar İle Raşi'nin Arasını Düzeltmeye Çalışır

Ahem, ikilinin arasını düzeltmek için ilk iş olarak Cigar'ın yapacağı iş gezisini iptal etmeyi uygun görür. Cigar ile telefonda görüşerek iş gezisinin iptal olduğunu söyler. Bu habere Raşi de çok sevinir. Gopi de Raşi ile tapınağa gitmek istediğini söyleyerek Cigar'dan kendilerini bırakmasını ister. Tapınakta amaçları Cigar ile Raşi'yi tek başlarına bırakmak olan planlar acaba işe yarayacak mı?